Marcin Miller z Boys ruszył na walkę z kierowcami! Fani mu przyklaskują

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Marcin Miller z Boys miał wypadek! Co dalej z jego udziałem w telewizyjnym programie?

2023-12-07 10:48

Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych twórców polskiego disco polo. Muzyk regularnie koncertuje, a także udziela się w swoich social mediach. Ostrzega tam np. swoich fanów przed fałszywymi profilami i pokazuje życie koncertowe. Ostatnio zaskoczył ich jednak informacją o tym, że miał wypadek! Co się stało?

Marcin Miller miał wypadek

Piosenki zespołu Boys od lat podbijają wszystkie listy przebojów. Sam Marcin Miller, który jest liderem formacji też nie narzeka na brak popularności. Muzyka możemy oglądać regularnie na różnego rodzaju koncertach, zaskakuje nas nowymi numerami, w których fani momentalnie się zakochują, a także gości w licznych programach telewizyjnych. Piosenkarz pamięta też o tym, że jego miłośnicy chcą wiedzieć, co się u niego dzieje, dlatego regularnie udziela się na swoim profilu na Instagramie. Zamieszcza tam fotki i filmy z ciekawych momentów w jego życiu. Pokazuje chwile, które spędza wspólnie z jego mamą, momenty, gdy pracuje nad nowymi utworami, a także dzieli się wspomnieniami z koncertów. Marcin Miller ostrzega też fanów przed różnego rodzaju próbami oszustwa. Ostatnio jednak muzyk poinformował o smutnej sytuacji w jego życiu. Okazuje się, że piosenkarz zespołu Boys miał wypadek!

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Marcin Miller musiał przerwać nagranie programu

Marcin Miller przyzwyczaił nas już do tego, że dość na bieżąco wiemy, co dzieje się w jego życiu. Ostatnio piosenkarz brał udział w nagraniach do programu telewizyjnego, w którym zobaczymy śpiewające gwiazdy disco polo podczas biesiady. Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło po jego myśli. Piosenkarz grupy Boys na swojego Instagrama wrzucił bowiem fotkę z fotela dentystycznego. Niestety nie był to jedynie przegląd stomatologiczny. Marcin Miller podpisał bowiem zdjęcie: "Nagły wypadek i musiałem urwać się z planu zdjęciowego". Nie wiemy, co dokładnie się stało, jednak wiadomo, że na 99% chodzi o zęby. Na szczęście muzyk zapewnił, że już jest po kłopocie. Mamy nadzieję, że podobne, przykre niespodzianki nie przydarzą mu się już w najbliższym czasie i życzymy dużo zdrowia! Czy Marcinowi finalnie udało się dotrzeć na plan i zaśpiewać? O tym przekonamy się za kilka tygodni.

Listen on Spreaker.