Marcin Miller z Boys ruszył na walkę z kierowcami! Fani mu przyklaskują

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Marcin Miller ma poważny problem. Podzielił się wszystkim ze swoimi fanami

2023-11-27 13:27

Tego wokalistę disco polo znają chyba wszyscy w naszym kraju. A już na pewno jego numery. Marcin Miller tworzy największe hity w zespole Boys od kilkudziesięciu lat. Regularnie dzieli się też ze swoimi fanami różnego rodzaju przemyśleniami. Ostatnio przekazał im ważną informację. Muzyk ma poważny problem.

Marcin Miller - Instagram fejk

Jego numery znają miliony Polaków, a wychowały się na nich kolejne pokolenia. Marcin Miller to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo w naszym kraju. Jego hity mają w sieci miliony odtworzeń. Polacy kochają się przy nich bawić na imprezach, na koncertach Marcina, a także słuchać ich w samochodzie. Mimo upływu lat muzyk nadal może pochwalić się niesłabnącą popularnością i naprawdę pokaźnym fanklubem. Ten można dostrzec m.in. w komentarzach na profilach Marcina Millera w mediach społecznościowych. Muzyk chętnie udziela się w sieci, gdzie pokazuje swoim fanom nagrania i zdjęcia z koncertów, odwiedzin u jego mamy czy nagrywania piosenek i teledysków. Ostatnio jednak na profilu autora hitu "Jesteś szalona" pojawił się ważny komunikat dla fanów gwiazdora. Ten ma poważny problem z fałszywymi profilami.

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Marcin Miller walczy z oszustami

Problem podszywania się pod gwiazdy jest już wręcz wpisany w ich aktywność zawodową. Aktorzy, piosenkarze i inni twórcy regularnie muszą mierzyć się z profilami w mediach społecznościowych, które rzekomo mają należeć do nich samych. Problem nasila się w sytuacji, gdy ktoś korzystając z takich kont próbuje jeszcze np. dodatkowo naciągać fanów poszczególnych gwiazd. Ostatnio z fałszywymi profilami na Instagramie i TikToku musi mierzyć się Marcin Miller. Ten postanowił jednak ruszyć na walkę z oszustami. Na jego oficjalnym Instagramie możemy znaleźć screeny fake'owych kont z podpisem, że nie należą one do wokalisty. Czy takie działanie faktycznie coś da i wszyscy fani przestaną nabierać się na próby oszustwa? Nie wydaje nam się, ale na pewno warto spróbować.