Marcin Miller z Boys ruszył na walkę z kierowcami! Fani mu przyklaskują

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Marcin Miller z Boys ruszył na walkę z kierowcami! Fani mu przyklaskują

2023-10-10 20:54

Kierowców, którzy nie potrafią odpowiednio zachowywać się na drodze w Polsce nie brakuje. Zresztą nie tylko. Niektórzy nazywają ich mistrzami parkowania, inni robią fotki, a jeszcze inni przyklejają im brzydkie naklejki. Ostatnio o słabym zachowaniu kierowców mógł przekonać się Marcin Miller z zespołu Boys.

Marcin Miller ostro do kierowców

Chyba nie ma nic bardziej denerwującego, niż kierowcy, którzy nieodpowiednio zachowują się na drodze albo na parkingu. Często utrudniają tym życie pozostałym uczestnikom ruchu. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy chcemy szybko zaparkować, a wszystkie miejsca są zajęte. W dodatku nie raz zdarza się, że jeden samochód zajmuje nam dwa pola, skutecznie utrudniając życie. Jakiś czas temu mógł o tym przekonać się znany muzyk zespołu Boys, Marcin Miller. To on ma na swoim koncie takie hity, jak "Jesteś szalona" czy "Wolność". Marcin swoimi spostrzeżeniami nt. parkowania podzielił się na swoim profilu na Instagramie. Muzyk regularnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Jakiś czas temu podzielił się tam nawet swoimi zdjęciami bez ubrań. Tym razem padło jednak na post o kierowcach.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Marcin Miller z apelem do fanów

Na profilu Marcina możemy zobaczyć zdjęcie, na którym znajduje się biały samochód, który zajmuje dwa miejsca parkingowe. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że kierowca nie przejmuje się zdaniem innych. Co o takim zachowaniu uważa znany muzyk zespołu Boys? Jak napisał Marcin Miller jego pierwszym skojarzeniem było: "no miszcz k…miszcz parkowania". Jednak dalej muzyk dochodzi do pewnych wniosków.

jednak czasami inni mogą źle zaparkować a my musimy się dostosować. Błagam aby nie myśleć o sobie a również o innych😇🙏😎

- czytamy na profilu wokalisty. Swoje zdanie na temat takiego sposobu parkowania wyrazili tez fani gwiazdy.

Dokładnie tak czasami bywa. A ci, którzy robią zdjęcia nie myślą 🤭

A może ten Ktos zaparkował tak bo poprzednik tak wjechał?

Oj tam już bez przesady 😁 ja rozumiem się czepiać jakby to auto było innej marki, ale to jest BMW !!! A jak powszechnie wiadomo BMW w naszym kraju "może więcej" 😎😎😎

- napisali miłośnicy Marcina.

Jak widać nie wszyscy gryźli się w język. Nam pozostaje życzyć sobie i Wam, jak najmniej uciążliwych sytuacji na drogach.

Listen on Spreaker.