Mariah Carey przebudza się po Halloween? "Już czas!" filmik podbija sieć

Mariah Carey przebudza się po Halloween?
Autor: screen/TikTok @mariahcarey All I Want For Christmas znów będzie brzmieć w głośnikach wszystkich galerii handlowych?

Jak co roku przełom października i listopada to czas, w którym w sklepach dominują dekoracje jesienne, halloweenowe dynie i kostiumy oraz oczywiście znicze i dekoracje, które z okazji Wszystkich Świętych i Zaduszek ustawiamy na grobach bliskich. Wszystko jednak zmienia się na samym początku listopada...

Świąteczny hit wszech czasów

To już stało się tradycją. Gdy tylko znicze, chryzantemy i kostiumy na Halloween znikają z półek sklepowych, ich miejsce natychmiast zajmują przedmioty w klimacie bożonarodzeniowym. Świąteczne pierniki, dekoracje choinkowe, pomysły na prezenty... a z głośników zaczyna płynąć oczywiście świąteczna muzyka. Jedni ten klimat kochają, inni uważają, że ten okres zaczyna się za wcześnie i psuje całą magię świąt.

CZYTAJ TAKŻE: Czy opony zimowe są obowiązkowe 2022? Od kiedy trzeba zmienić opony na zimowe?

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

Niekwestionowaną królową świątecznych hitów jest Mariah Carey i jej "All I Want For Christmas Is You". Wydana w 1994 roku piosenka co roku odżywa na nowo i tak samo wprowadza nas w bożonarodzeniowy nastrój, pełen śnieżynek, kolorowych światełek i brokatowych dekoracji. Złośliwi żartują, że Mariah co roku jest rozmrażana na okres świąteczny, niczym Maryla Rodowicz na Sylwestra, a w pozostałych miesiącach przebywa w ukryciu. Sama piosenkarka postanowiła zażartować z tego faktu, wrzucając do sieci zabawny filmik, w którym przeobraża się z Halloweenowego kostiumu w śnieżynkę w mikołajowym stroju. Na TikToku obejrzało go już ponad 24 miliony użytkowników. Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: QUIZ: Jakie ZŁO w Tobie siedzi? Czy masz odwagę, żeby to sprawdzić..?

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany