Hotel Paradise: Marika zdradziła płeć dziecka! “Oznacza Bóg wysłuchał”

i

Autor: Screenshot Instagram/ m.m.worach Hotel Paradise: Marika zdradziła płeć dziecka! “Oznacza Bóg wysłuchał”

Hotel Paradise

Marika z Hotelu Paradise zdradziła płeć dziecka! “Oznacza Bóg wysłuchał”

2023-05-31 15:04

Marika Mery Worach już wkrótce zostanie mamą. Uczestniczka Hotelu Paradise 5 wyprawiła ostatnio baby shower, czym nie omieszkała podzielić się z fanami (jej profil na Instagramie śledzi niespełna 62 tys. osób). Przy okazji zdradziła imię dziecka, które jest dość… nietypowe.

Marika nie odnalazła szczęścia i miłości w Hotelu Paradise. Jej relacja z Jayem była dość trudna i burzliwa, i mimo licznych prób, nie przetrwała nawet do końca programu. Marika opuściła więc randkowe show jako singielka, ale nie wypatrujcie jej w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise: All Stars. Ma bowiem o wiele ważniejsze rzeczy na głowie.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise: All Stars. Widzowie krytykują decyzję twórców: “co za beznadzieja”

Marika z Hotelu Paradise urodzi synka. Zdradziła, jakie wybrali imię

Po programie Marika odnalazła miłość, lecz niechętnie dzieliła się w sieci szczegółami z życia prywatnego. Do czasu. W pewnym momencie zaskoczyła swoich fanów obwieszczając, że jest w ciąży. Teraz nadszedł czas kolejnych ogłoszeń.

Na instagramowym profilu Mariki pojawiła się fotorelacja z baby shower, po której była uczestniczka Hotelu Paradise wyjawiła płeć dziecka. Będzie to chłopiec o dość nietypowym, jak na polskie realia, imieniu – Samuel.

Będziemy mieć synka! Wybraliśmy imię Samuel – ogłosiła.

Skąd takie imię? Marika nie omieszkała wyjaśnić, odpowiadając na szereg pytań fanów.

Imię, jakie mamy przygotowane dla naszego maluszka, jest moim spełnieniem pod względem wysłuchania licznych modlitw i też takie ma znaczenie, z pochodzenia Biblijnego oznacza »Bóg wysłuchał« – napisała.

Marika planuje więcej dzieci? “Trzeba spełnić nasze marzenie”

To jednak nie wszystko. Jeden z tych nieco bardziej dociekliwych internautów zapytał Marikę, jakie imię wybrałaby dla córki. Celebrytka otwarcie przyznała, że dziewczynkę również mają w planach i nazwą ją Rozalia.

Rozalia, mała Rose. Jeszcze będzie dziewczynka, trzeba spełnić nasze marzenie też o córeczce – wyjaśniła.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska