telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem zastał zaskakujący widok w autobusie. Chce zmienić swoje życie

2024-07-09 23:57

Gogglebox. Przed telewizorem to format, który wykreował wiele gwiazd TTV. Jedną z nich jest m.in. Mariusz Kozak, który obecnie króluje w sieci. Bohater znanego programu regularnie publikuje ciekawostki nt. Warszawy, a także opowiada o swoim życiu. Ostatnio przeżył niemałe zaskoczenie w autobusie.

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem stawia na content edukacyjny

Relacje, z których można dowiedzieć się czegoś ciekawego, a nie tego, jakich perfum używa znana gwiazda albo gdzie chodzi do fryzjera, to ostatnio rzadkość. Są na szczęście jednak wyjątki. Taki stanowi niewątpliwie Mariusz Kozak z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ten regularnie publikuje w sieci filmiki, na których opowiada ciekawostki o Warszawie. Jego obserwatorzy mogą dowiedzieć się m.in., gdzie były kręcone znane seriale, a także poznać miejsca, która dla wielu są sporym zaskoczeniem. Mariusz Kozak z TTV udowadnia w ten sposób, że nadaje się nie tylko do komentowania seriali i programów w Gogglebox. Przed telewizorem, ale ma i sporą wiedzę. A to zdecydowanie imponujące. Ostatnio jednak gwiazdor TTV zaskoczył samego siebie!

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak na reklamie w autobusie

Pasja do przekazywania ciekawostek o Warszawie, którą dzieli się Mariusz Kozak Gogglebox. Przed telewizorem zdecydowanie mu się opłaciła. Mężczyzna dostał bowiem fuchę w stacji Music Box, gdzie można zobaczyć jego treści dotyczące stolicy. Jakby tego było mało - ostatnio w stołecznych autobusach pojawiła się reklama tego formatu. To wzbudziło niemałe zaskoczenie i u samego Mariusza. Popularny gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem zrelacjonował wszystko w swoich social mediach. - Takie tam w autobusie. Chyba kupię sobie kartę miejską. Będę jeździł i wpatrywał się w ekrany! - napisał w charakterystycznym dla siebie stylu Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem. Mamy nadzieję, że przy takim zainteresowaniu widzów, nie zrazi się nawet negatywnymi komentarzami w sieci, z którymi musiał się ostatnio mierzyć.

Listen to "Dżuma. Albert Camus. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.