Marlena Sztando wygląda jak nastolatka. Gwiazda disco polo wraca do szkoły? Fani mają swoją teorię

2023-02-02 11:33 AM.
Marlena Sztando wygląda jak nastolatka. Gwiazda disco polo wraca do szkoły? Fani mają swoją teorię
Autor: Instagram.com/marlena_sztando Marlena Sztando wygląda jak nastolatka. Gwiazda disco polo wraca do szkoły? Fani mają swoją teorię

Wokalistka zespołu Szpilki nie przestaje zachwycać. Marlena Sztando pokazała zdjęcie, na którym wygląda jak nastolatka. „Klimat, jak w High School Musical” – napisała pod fotką. Fani są zachwyceni urodą piosenkarki. Mają też teorię dotyczącą samej fotki.

Marlena Sztando błyszczy jak zawsze. Wokalistka zespołu Szpilki zachwyca co i rusz swoimi stylizacjami. Nie ważne czy założy elegancką sukienkę, zwykłą bluzkę bez rękawów, czy onesie – pod każdym zdjęciem na Instagramie zachwytom nie ma końca. Podobnie jest tym razem. Marlena pokazała zdjęcie, na którym wygląda jakby za chwile miała wyruszyć na lekcje matematyki albo jakiekolwiek inne. Szkolny korytarz i szafki przypominają klimat amerykańskiej szkoły. Zupełnie jak „High School Musical” – jak zauważyła wokalistka. Internauci są oczarowani fotką i mają teorię, że to kadr z najnowszego teledysku.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) cała w prześwitach. Seksowna wokalistka zapowiada nadchodzącą nowość: Zobaczycie mnie w zupełnie innej odsłonie

- Marlenko może pouczymy się razem? Klimat jak ze szkoły Super wyglądasz.

- Obstawiam że szykujecie nową piosenkę. Piękna.

- Chyba nawy teledysk się szykuje.

- Najpiękniejszy uśmiech - komentują internauci.

Marlen Sztando, podobnie jak koleżanki z zespołu - Milena Grzywacz i Klaudia Przybyszewska - na razie nie zdradzają, czy powstaje nowy kawałek Szpilek. Ale jeśli tak będzie, to dowiesz się o tym z voxfm.pl.

Wesele Marzeń z VOX FM 2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany