Marta Linkiewicz

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Influencerzy

Marta Linkiewicz o dzieciach i ślubie. "Ważniejsza jest dla mnie kariera"

2023-06-02 14:37

Linkimaster nie ukrywała swojego zdenerwowania, kiedy to po raz kolejny została zapytana o to, kiedy planuje ślub i założenie rodziny. Marta zdecydowała się na to, by w dosadny sposób odpowiedzieć na niedyskretne pytanie. Okazuje się, że na przestrzeni lat jej pogląd na tę sprawę znacząco się zmienił!

Marta Linkiewicz wypowiedziała się na temat założenia rodziny i ewentualnego zawarcia związku małżeńskiego. Influencerka w mocnych słowach podsumowała rzeczy, które są dla niej w życiu najważniejsze nie ukrywając przy tym irytacji i rozdrażnienia. Linkimaster podkreśliła, że nieustannie dostaje zapytania dotyczące jej życia prywatnego i tego, w jakim miejscu widzi siebie za kilka lat. Wygląda na to, że musi ją to nieźle denerwować, ponieważ ton jej dosadnej odpowiedzi może wielu zaskoczyć. Tym bardziej, że Marta całkiem niedawno zerwała z chłopakiem, przez którego, jak podkreśliła, czuła się stłamszona. Było to jej pierwsze rozstanie z mężczyzną, z którym spotykała się dłużej.

Natsu zdradziła, ile zapłaciła za operację piersi. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Marta Linkiewicz - dzieci

Influencerka zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, w którym chciała rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jej treningów i kariery. Jeden z fanów był mocno zaciekawiony tym, jak wyglądają jej ewentualne plany dotyczące założenia rodziny. Linkimaster przyznała, że nieustannie dostaje pytania dotyczące jej życia prywatnego i tego, jak wyobraża sobie je za kilka lat. Obserwatorzy chcą dowiedzieć się, do którego roku chciałaby założyć rodzinę i wziąć ślub. Ta jednak nie ukrywa tego, że tego typu dociekliwość mocno ją irytuje. Marta jednak zdecydowała się na to, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej sfery jej życia.

Fagata popłakała się na filmie. Fani domyślają się, co się stało!

Ślub i dzieci nie są dla mnie ważne. Wiecie co jest ważniejsze dla mnie? Kariera, pieniądze, sześciopak na brzuchu, szampan z truskawkami na przykład.

Z wypowiedzi Marty, w łatwy sposób, można wywnioskować, że influencerka na obecną chwilę nie zamierza być mamą ani żoną. Zamiast tego woli poświęcić się karierze i robieniu formy, której korzyści będą widoczne podczas jej kolejnych walk we freak fightach. Co ciekawe, w 2019 roku, kiedy to udzielała wywiadu Arkadiuszowi Pawłowskiemu, który prowadzi na YouTubie cykl Fame MMA Cage, przyznała, że w przyszłości chciałaby mieć dużą rodzinę.

Wydaje mi się, że za 10 lat pewnie założę rodzinę i będę mieć trójkę dzieci i w ogóle będziemy chodzić do kościoła. (…) Wydaje mi się, że tak będzie.

Źródło: Marta Linkiewicz o dzieciach i ślubie. "Ważniejsza jest dla mnie kariera"