Masters szykuje niespodziankę na Festiwal Weselnych Przebojów. Zaśpiewa w obcym języku!

i

Autor: AKPA

festiwal weselnych przebojów

Masters szykuje niespodziankę na Festiwal Weselnych Przebojów. Zaśpiewa w obcym języku!

2023-08-11 13:40

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie odbędzie się już dziś. Na scenie w piątek, 11 sierpnia pojawią się m.in. Sławomir, Zenek Martyniuk i Classic. Jedną z gwiazd będzie też Masters. Jak się okazuje artysta przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Na wielkim, telewizyjnym show zaśpiewa w obcym języku.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie rozpocznie długi weekend. W piątek 11 sierpnia i w sobotę 12 sierpnia na scenie pojawią się największe gwiazdy. Wystąpią m.in. Classic, Sławomir, Helena Vondrackova, Playboys, Boys, Szpilki i Akcent (Zenon Martyniuk). Koncert będzie można na żywo oglądać o 20:05 na antenie Telewizji Polsat. W sobotę 12 sierpnia wydarzenie będzie transmitowane natomiast na antenie 3 stacji. Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie pokażą o 20:00 Super Polsat, Disco Polo Music i Polo TV. Artystów z bliska będzie można zobaczyć z kolei na scenie Amfiteatru w Mrągowie. Jedną z gwiazd tegorocznej imprezy oprócz wspominanych przez nas piosenkarzy będzie również Masters. To autor hitów "Wino", "Chcę" oraz "Nocy mało". Okazuje się jednak, że w Mrągowie Paweł Jasionowski zaskoczy fanów piosenką w języku obcym.

Wywiad z Masters

Masters zaśpiewa po hiszpańsku w czasie Festiwalu Weselnych Przebojów

Paweł Jasionowski z zespołu Masters wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów w piątek, 11 sierpnia. Na razie nie wiadomo jeszcze, o której godzinie i ile piosenek wykona. Wiemy już jednak, że jedną z nich będzie numer w języku hiszpańskim. Paweł Jasionowski poinformował o tym fanów na swoim Instagramie. Zapytał ich, czy będzie to "Ai Se Eu Te Pego", "Despacito" czy "Bailando". Jaka jest odpowiedź? O tym będziemy mogli przekonać się po 20 na antenie telewizji Polsat. Jedno jest pewne - zaśpiewanie piosenki w języku hiszpańskim na pewno będzie dużym wyzwaniem. Jednak Paweł z pewnością mu podoła i porwie tłumy do tańca i wspólnego śpiewania. Tego mu oczywiście życzymy.

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."