Michał Wiśniewski wybrał dla syna ŻEŃSKIE imię? Jego żona odpiera ataki internautów

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski wybrał dla syna ŻEŃSKIE imię? Jego żona odpiera ataki internautów

gwiazdy

Michał Wiśniewski świętuje 35 lat na scenie. Jubileuszowy koncert w Opolu!

2023-05-22 14:33

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości medialnych w Polsce. Lider zespołu Ich Troje od lat zachwyca rzeszę fanów na swoich koncertach, a w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia na scenie. Wokalista wraz z całym zespołem zaśpiewa jubileuszowy koncert w Opolu. Usłyszymy ich największe hity w zachwycającej oprawie wizualnej.

Michała Wiśniewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. To topowa gwiazda polskiego show-biznesu. Znamy go głównie z działalności muzycznej z zespołem Ich Troje, ale też z telewizji i czerwonego dywanu. Od lat jego osobowość budzi ciekawość, jak i kontrowersje. Wokalista chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym przez co ma wielu zwolenników, ale też nie raz był przez to w ogniu krytyki. Michał Wiśniewski, nie pozostaje dłużny swoim fanom i dba o to, aby jego koncerty były ciekawe i niepowtarzalne. Wokalista zawsze zaskakuje odważnymi kreacjami i dobrym show, przez co jego występy na długo zapadają w pamięć. Podczas swojej kariery Michał Wiśniewski miał wiele skandali i potknięć, lecz mimo to już 35 lat gości na polskich scenach.

Michał Wiśniewski po 5 latach wraca do Opola świętować swój jubileusz. 30 lat na scenie świętował w wypełnionym po brzegi opolskim amfiteatrze, a teraz powraca ze zdwojoną siłą. Przez lata swojej działalności wraz z zespołem Ich Troje zagrał kilkaset koncertów i sprzedał ponad 12 milionów płyt. W tym roku wokalista obchodzi jubileusz 35-lecia na scenie i ponownie zaskoczy fanów. Już 8.09.2023 r. w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu Michał Wiśniewski wraz z pełnym składem Ich Troje ponownie zrobią show. Będziemy mogli usłyszeć ich najlepsze przeboje, takie jak: "Zawsze z Tobą chciałbym być ", "A wszystko to...", "Babski świat", "Powiedz" i wiele innych. Na scenie zawitają też goście specjalni. Była wokalista zespołu Ich Troje - Justyna Majkowska, oraz dzieci Michała Wiśniewskiego- Etiennette i Xavier.

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?
Listen on Spreaker.