Michał Wiśniewski - żony, dzieci, wiek, wykształcenie, wzrost, majątek, Doda, zęby

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski - żony, dzieci, wiek, wykształcenie, wzrost, majątek, Doda, zęby

Michał Wiśniewski - żony, dzieci, wiek, wykształcenie, wzrost, majątek, Doda

2022-12-30 16:15

Żony, dzieci i majątek Michała Wiśniewskiego, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów. Artysta wszechstronnie utalentowany od kilkudziesięciu lat robi furorę na polskiej scenie muzycznej. Wiele gwiazd zazdrości jego grupie Ich Troje hitów i sukcesów, które zapewniły mu rozrywkowe życie. Kim jest Michał Wiśniewski? Poznajcie go jeszcze lepiej już teraz na naszej stronie.

Spis treści

  1. Michał Wiśniewski - żony
  2. Michał Wiśniewski - dzieci
  3. Michał Wiśniewski - wiek
  4. Michał Wiśniewski - wykształcenie
  5. Michał Wiśniewski - wzrost
  6. Michał Wiśniewski - majątek
  7. Michał Wiśniewski - Doda
  8. Michał Wiśniewski - zęby

Michał Wiśniewski - żony, dzieci, wiek, wykształcenie, wzrost, majątek, Doda, zęby, czyli wszystko, co najbardziej interesuje polskich internautów. Kim jest Michał Wiśniewski? Młode pokolenie może nie kojarzyć artysty, który wraz z zespołem Ich Troje sprzedał kilkadziesiąt milionów egzemplarzy płyt. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? W tej kwestii może się pojawić jeszcze więcej zapytań, dlatego pędzimy z pomocą. Michał Wiśniewski zdecydowanie jest jedną z najbardziej wyróżniających się postaci polskiego rynku muzycznego, ale także całego showbiznesu. Aktywny, jeśli chodzi o muzykę jest od 1994 roku. Wtedy z Jackiem Łagwą założył legendarną już grupę Ich Troje. Artyści wydali dziewięć albumu, z czego już pierwszy z nich pokrył się złotem. W kolejnych latach było jeszcze lepiej, bo czwarty oraz piąty krążek pokryłs się diamentem. Najbardziej znane piosenki Michała Wiśniewskiego to oczywiście Powiedz, Babski świat, czy A wszystko to.

Shazza 2022 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Michał Wiśniewski - żony

Żony Michała Wiśniewskiego najbardziej interesują internautów. Z kim Michał Wiśniewski był w związku? Kim są żony Michała Wiśniewskiego? Artysta jest czterokrotnie rozwiedziony. Pierwszy związek tworzył z piosenkarką Magdą Femme. Byli ze sobą przez pięć lat od 1996 do 2001 roku. Lider Ich Troje w 2002 poślubił Martę Mandrykiewicz, czyli Mandarynę. Ich ślub był sprawą publiczną, bo transmitowano go w telewizji. Gwiazdy nie wstydziły się pokazać kulis swojego życia w programie Jestem Jaki Jestem. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Trzecia żona Michała Wiśniewskiego to Anna Świątczak. Wzięli ślub w 2006 roku, a rozwiedli się w 2011. Rok później muzyk wszedł w kolejny związek małżeński. Pobrał się z Dominiką Tajner i spędził z nią siedem lat. Niespodziewanie złożył wniosek rozwodowy. Od 2020 jest mężem Poli Wiśniewskiej.

Michał Wiśniewski - dzieci

Dzieci Michała Wiśniewskiego wywołują takie samo zaciekawienie, jak żony. Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Z Mandaryną, czyli drugą żoną ma dwoje dzieci, z trzecią żoną Anną Świątczak również dwoje, a w styczniu 2021 roku na świat przyszło piąte dziecko, z Polą.  Z Martą Mandaryną Wiśniewską ma syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę. Ze związku z Anną Świątczak ma dwie córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Najmłodsze dziecko WIśniewskiego ze stycznia 2021 to syn, Falco Amadeus. 

Michał Wiśniewski - wiek

Ile lat ma Michał Wiśniewski? Wiek gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie jest tajemnicą. Urodził się 9 września 1972, co oznacza, że w 2022 roku obchodził 50. urodziny!

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2022 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Michał Wiśniewski - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Michał Wiśniewski? Jak podał Super Express Michał Wiśniewski ukończył szkołę zawodową i z wykształcenia jest monterem.

Michał Wiśniewski - wzrost

Ile wzrostu ma Michał Wiśniewski? W telewizji wygląda na bardzo wysokiego, ale ostatecznie tak nie jest. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej ma 176 centymetrów wzrostu.

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski - majątek

Majątek Michała Wiśniewskiego i pieniądze jakie zarabia to wielka tajemnica. Choć warto zauważyć, iż artysta ujawnił kilka ważnych szczegółów w rozmowie z Mateuszem Borkiem w Kanale Sportowym. Muzyk powiedział: - Do 2005 roku zarobiłem 40 milionów złotych. Zapłacisz 20 procent podatku i zostają 32 miliony złotych. Kupisz dwa apartamenty w Tajlandii... samoloty, samochody i trzy kilogramy złota. Mnie te kwoty nie interesowały, mnie podliczyła skarbówka. Wiśniewski może liczyć na wynagrodzenie jako juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a do tego gra koncerty, które transmitowane są w telewizji. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu wokalista ogłosił upadłość konsumencką.

Michał Wiśniewski - Doda

Michał Wiśniewski i Doda wywołali spore zamieszanie w maju 2022 roku. Artysta był jednym z gości jubileuszu gwiazdy. Duet w Operze Leśnej zaśpiewał utwór Nie daj się.

Michał Wiśniewski - zęby

Zęby Michała Wiśniewskiego od razu rzucają się w oczy. Pierwszy raz informacja o poprawieniu przez artystę uzębienia pojawiła się w 2011 roku. Później wiadomość o śnieżnobiałym uśmiechu powrócił w 2015 roku. Trzy lata później, gdy Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie rentgenowskie kręgów, zauważono, że w jego dziąsłach znajdują się śruby oraz implanty.