MiłyPan i Angelika Żmijewska

i

Autor: screen/YouTube MiłyPan Official Oboje mają już chyba dosyć pytań o zakończoną dawno relację...

MiłyPan odpowiedział na pytanie fana o Angelikę Żmijewską! Kto jest w sercu artysty?

2022-09-22 14:21

Jeszcze kilka miesięcy temu wielu fanów disco polo zadawało sobie to pytanie: czy MiłyPan i Angelika Żmijewska są razem. W przeszłości potrafili oni ukrywać bardzo dobrze uczucie między sobą. Jakiś czas temu pytana o związek wokalistka zespołu Topky odcięła się od tej relacji. Dziś swoje zdanie wyraził również MiłyPan.

MiłyPan i Angelika Żmijewska są w nowych związkach?

Historię tego związku z zapartym tchem śledziło wielu fanów disco polo. Być może dlatego, że był on owiany wielką tajemnicą. Baczni obserwatorzy dopatrywali się w postach i relacjach na Instagramie wspólnych miejsc czy podobnych zdjęć. Oficjalnego końca ta para nie ogłaszała również w mediach społecznościowych, dlatego co jakiś czas fani dopytują czy jest między nimi jakieś uczucie. Angelika Żmijewska (Topky) i Piotr Kołaczyński (MiłyPan) pojawiają się jednak we wspólnych projektach, choćby w piosence "Jeden taniec jedna noc" we współpracy z zespołem Defis. Jakie są więc ich relacje?

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska (Topky) pokazała zdjęcie w bikini. Fani: szyk, elegancja, Top Model stoi przed Tobą otworem

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Wszystko wskazuje na to, że oboje poszli w życiu do przodu. Angelika na swoim TikToku zasugerowała ostatnio, że spotyka się z kimś, kto potencjalnie mógłby być jej partnerem. Z kolei MiłyPan odpowiedział na pytanie fana "Kochasz jeszcze Angelę?"

Co to w ogóle jest za pytanie, jak ja już mam inną kobietę! Nie... Nie!

- odpowiedział krótko. Kim jest wybranka serca MiłegoPana? tego na razie nie wiadomo. Na kolejnych story zdradził jedynie, że nie jest z branży disco polo. Jak tylko ją poznamy to na pewno będziemy Wam dawać znać.

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę imprezy

MiłyPan o Angelice Żmijewskiej

i

Autor: screen/instagram @najmilszypan

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji