„Mistrz Kierownicy VOX FM” jeździ Dacią Duster! ZOBACZ, kto wygrał samochód w VOX FM

2021-03-29 19:09 AM.
Mistrz Kierownicy VOX FM poszukiwany. Do wygrania - Dacia Duster!
Autor: VOX FM

Ten konkurs budził ogromne emocje wśród słuchaczy VOX FM. „Mistrz kierownicy” to ponad cztery tysiące zabawnych, drogowych historii, a wśród nich ta jedna zwycięska, warta nowego samochodu. Kto wygrał pachnącą nowością Dacię Duster Comfort LPG 2020?

Nowiutka, błyszcząca, prosto z salonu, w dodatku ekonomiczna, bo z fabryczną instalacją LPG Dacia Duster Comfort ma nową właścicielkę. Przedmiot pożądania niejednego kierowcy, to nagroda w konkursie „Mistrz Kierownicy” w porannym programie VOX FM „Pierwsza Zmiana”. Spośród ponad czterech tysięcy zgłoszeń, to zwycięskie należało do Anety z Łęcznej.

Kiedy kobieta ma wychodne do kina z koleżanką, to wiadomo, że będzie wesoło. W świetnych nastrojach wjeżdżamy na parking podziemny, przed nami inny samochód, przed którym podnosi się szlaban. Auto wjeżdża...a ja za nim szczęśliwa, że za chwilę obejrzymy kolejną odsłonę filmu o pięćdziesięciu odsłonach pewnego Szarego Pana. Przejeżdżając obok biletomatu usłyszałam, że na dachu zamyka się szlaban i rysuuuuuuuuje caluuuuuuuutki dach audi mojego męża:). Grzecznie zaparkowałam, oceniłam straty i kupiłam czteropak dla męża. Po powrocie do domu podeszłam do niego z napojem bogów ze słowami: - ,,Kochanie nic strasznego się nie stało, ale szlaban zamknął mi się na dachu....." Żałuję ze nie zrobiłam zdjęcia jego miny...:):) - opisuje swoją motoryzacyjną przygodę Aneta.

Słuchaczka VOX FM nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, aż do momentu odebrania auta. Od teraz Pani Aneta jest szczęśliwą posiadaczką samochodu Dacia Duster Comfort LPG 2020. Tylną szybę ozdobiła naklejką "Radio VOX FM jest wszędzie" i odjechała sprzed salonu. Życzymy szerokiej drogi w „Rytmie Hitów”!

Aneta wygrała konkurs Mistrz Kierownicy VOX FM
Autor: materiały prasowe
Mistrz Kierownicy VOX FM. Pani Aneta wygrała Dacię Duster!
Autor: materiały prasowe Mistrz Kierownicy VOX FM. Pani Aneta wygrała Dacię Duster!
Nasi Partnerzy polecają