Młoda wokalistka disco polo z romantyczną propozycją na jesień. Flores – „Skleję nas” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: facebook.com/musicflores Młoda wokalistka disco polo z romantyczną propozycją na jesień. Flores – „Skleję nas” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Młoda wokalistka dance z romantyczną propozycją na jesień. Flores – „Skleję nas” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-10-20 13:33

Młodzi twórcy dance zaskakują nowościami. Tej jesieni fani muzyki tanecznej będą mogli usłyszeć sporo kawałków, które z pewnością wpiszą się w historię. Lada dzień do sieci trafi utwór pod tytułem „Skleję nas”. Najnowszej piosenki Flores będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Kiedy?

Trzeba przyznać, ze tegoroczna jesień obfituje w sporo premier muzyki tanecznej. Po gorącym wakacyjnym sezonie artyści zaszyli się w studiu i nagrywają nowe kawałki. Lada dzień do sieci trafi teledysk do piosenki „Skleję nas”. To singiel młodej wokalistki Flores, która na scenie dance jest od niedawna. Dała się poznać szerszej publiczności przy okazji ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Jej świąteczna piosenka została ciepło przyjęta przez fanów. Tym razem Flores stawia na romantyzm i wierzy, że miłość wszystko zwycięży. Czy nowy kawałek rozpali pożądanie wśród fanów? Czas pokaże. Utworu będzie można posłuchać jeszcze zanim trafi do sieci. Flores – „Skleję nas” przedpremierowo tylko w VOX FF, w czwartek, 20 października około 21:25.

ZOBACZ TEŻ: Girlsband disco polo w akcji. Szpilki pracują nad nowym kawałkiem: Nie możemy się doczekać efektów końcowych

Skolim śpiewa "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Tribbsa - tylko w VOX FM