Na Wspólnej, odcinek 4150: Weronika szykuje romantyczną niespodziankę dla Lwa, który w tym czasie spotyka się z inną kobietą

2026-01-15 8:10

Już w 4150 odcinku serialu „Na Wspólnej” na bohaterów czekają miłosne zawirowania i nieoczekiwane zwroty akcji. Klusek, próbując zaimponować Brygidzie, sięgnie po pomoc sztucznej inteligencji, co doprowadzi do bolesnej i dość komicznej katastrofy. Tymczasem Lew, czując się odrzucony przez Weronikę, spędzi wieczór z inną kobietą, nie wiedząc, że ukochana na niego czeka. Szykuje się wieczór pełen pomyłek i złamanych serc!

Ostatni odcinek "Na wspólnej" dostarczył widzom solidnej dawki emocji i rodzinnych dramatów, które trzymały w napięciu do samego końca. Eliza, skonfrontowana przez ojca w sprawie pasji Juniora, nie ugięła się i twardo podtrzymała swój zakaz trenowania boksu, co doprowadziło jej syna do furii. Równie gorąco było u Mariusza, który przez nerwową reakcję niemal stracił ważnego klienta, choć niedługo później planował już namiętny wieczór z Olą. W tym samym czasie Damian Cieślik podjął desperacką próbę złamania milczenia dawnej kochanki Krupskiego, odtwarzając jej w areszcie kompromitujące nagranie. Bohaterowie postawili wszystko na jedną kartę. Z jakimi konsekwencjami przyjdzie im się teraz zmierzyć?

Michał Mikołajczak i Edyta Zając o "Afryka Express", "Na Wspólnej" i "Hotelu Paradise" | WYWIAD

"Na wspólnej" odc. 4150 - streszczenie

W nadchodzącym odcinku Klusek starannie przygotowuje romantyczną randkę dla Brygidy, planując kolację, kino i wspólny spacer. Jego plany zostają jednak pokrzyżowane, gdy dowiaduje się, że jego wybranka nie cierpi sztucznego blichtru, co zmusza go do szybkiej zmiany koncepcji. Z pomocą przychodzi mu sztuczna inteligencja, jednak wieczór i tak kończy się katastrofą – Brygida niefortunnie traci przedni ząb. Tymczasem w życiu Weroniki również nie brakuje zawirowań: Nalepa, czując się pominięty, przyjmuje zaproszenie na drinka od doktor Górskiej, podczas gdy Roztocka na próżno czeka na niego w restauracji. Wątek rodziny Bergów również nabiera tempa, gdy Bogdan i Cielecki, pokazując poruszający film z treningu Juniora, próbują przekonać Elizę i Jarka do wspierania pasji syna.

"Na wspólnej" odc. 4150 - kiedy, gdzie i o której emisja?

Fani serialu z pewnością nie mogą doczekać się, aby zobaczyć, jak potoczą się dalsze losy ich ulubionych postaci. Nadchodzący odcinek zapowiada się niezwykle emocjonująco, dlatego warto zapisać sobie datę premiery w kalendarzu. Nie można przegapić zwłaszcza wątku pechowej randki Kluska oraz narastającego napięcia w związku Weroniki i Lwa. Premierowy odcinek 4150 serialu „Na Wspólnej” zostanie wyemitowany 22 stycznia 2026 roku, o godzinie 20:15 na antenie stacji TVN.

"Na wspólnej" - opis serialu i obsada

'Na Wspólnej' to serial, który od lat łączy pokolenia, opowiadając historię przyjaciół z domu dziecka, których losy splotły się na zawsze w domu przy tytułowej ulicy. To opowieść o przyjaźni silniejszej niż więzy krwi, o codziennych zmaganiach, radościach i dramatach rodzin Ziębów, Hofferów i Brzozowskich. Widzowie z zapartym tchem śledzą ich perypetie, które pokazują, że prawdziwa rodzina to ta, którą sami sobie wybieramy. W role głównych bohaterów od lat wciela się znakomita obsada, w której znajdują się m.in.:

- Bożena Dykiel (jako Maria Zięba)

  • Mieczysław Hryniewicz (jako Włodzimierz Zięba)
  • Anna Korcz (jako Izabela Brzozowska)
  • Grażyna Wolszczak (jako Barbara)
  • Ewa Gawryluk (jako Ewa Hoffer)
  • Jakub Wesołowski (jako Igor Nowak)
  • Waldemar Obłoza (jako Roman Hoffer)
  • Małgorzata Socha (jako Zuzanna Hoffer)
  • Renata Dancewicz (jako Weronika Roztocka)
  • Joanna Jabłczyńska (jako Marta)
  • Sonia Mietielica (jako Anka)
  • Grzegorz Gzyl (jako Marek Zimiński)
  • Marta Wierzbicka (jako Aleksandra Zimińska)
  • Piotr Cyrwus (jako Zdzisław Muszko)
  • Tomasz Piątkowski (jako Tomasz Adamski)
  • Zbigniew Suszyński (jako Przemysław Gwiazda)