Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

i

Autor: MTV Polska; TVN Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Programy rozrywkowe

Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

2023-10-31 19:53

Polskie programy typu reality show pamiętają wiele nazwisk, które wybiły się na takich formatach i po dziś dzień cieszą się sławą i sympatią. Były jednak przypadki osób, które wyjątkowo negatywnie zapisały się w zbiorowej świadomości, bowiem możecie w to nie wierzyć, ale uczestnicy “Hotelu Paradise 7” (z Rochem na czele) nie są pierwsi.

Choć największy boom na programy reality show (a już zwłaszcza te randkowe) w naszym kraju przypada na ostatnich kilka lat, tego typu produkcje goszczą w polskiej telewizji od wielu lat. Przez ten czas przez nasze ekrany przewinęły się całe zastępy wszelkiej maści uczestników – tych bardziej i mniej kontrowersyjnych. Dziś skupimy się na tych pierwszych.

CZYTAJ TAKŻE: Jechali po bandzie i szokowali Polaków. Oto 5 najostrzejszych programów telewizyjnych

Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Nie będziemy bawić się w takie oczywistości i osoby pokroju Rocha, Justyny czy Kori z “Hotelu Paradise 7” sobie darujemy. Kto jednak dorównuje im pod względem powszechnej niechęci ze strony widzów? Oto kilka przykładowych typów.

Karolina Gackowska – “Love Island 8”

Karolina dała się poznać jako przebojowa i atrakcyjna uczestniczka 8. edycji “Love Island”. Pierwsze kontrowersje pojawiły się, gdy na Wyspie Miłości zawitał jej były narzeczony i widzowie zaczęli mieć wątpliwości, czy nie jest to przypadkiem ustawka – w ich teorii Karolina i Marcin mieli jedynie udawać rozstanie, by dostać się, a następnie wygrać program i zgarnąć grubą kasę. I choć te spekulacje okazały się przestrzelone, Karolina kontynuowała swoją przygodę w “Love Island 8” w sposób, który oburzał widzów. Ich zdaniem była nadmiernie rozwiązła, a kroplą, która przelała czarę goryczy była akcja po finale, gdy wylądowała w łóżku z Bartkiem, partnerem Żaki.

Jola Mróz – “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”

Jola Mróz debiutowała w “Ex na Plaży”, a następnie pojawiła się w dwóch edycjach “Warsaw Shore”. Tam wplątała się w trójkąt miłosny z Piotrem Polakiem i niejakim Brzydalem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i każdy z panów poszedł w swoją stronę. To się Joli nie spodobało i, widząc jak Brzydal coraz zbliża się do Małej Ani, postanowiła… zrobić mu z głowy durszlak (jak to poetycko ujęła jej rywalka). Za tę akcję dziewczyna została wyrzucona z programu i zyskała łatkę niezrównoważonej agresorki, co w efekcie doprowadziło do tego, że usunęła się z życia publicznego.

Paweł Cattaneo – “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”

Zanim do programu wkroczyła Jola, naczelnym “złoczyńcą” Ekipy z Warszawy był Paweł Cattaneo. Uczestnik początkowo uchodził za jedną z ikon programu, ale z czasem stracił w oczach widzów – wszystko przez awanturę z Eweliną, która skończyła się rękoczynami i wyrzuceniem Pawła zarówno z willi, jak i całego show.

Jola Rutowicz – “Big Brother”

Co tu dużo mówić (choć w tym przypadku to raczej pisać), Jola Rutowicz zawsze budziła kontrowersje, zarówno swoim wyglądem jak i sposobem bycia. Jedni ją kochali, inni nienawidzili i tak w sumie pozostało do dziś.

Agnieszka Frykowska – “Big Brother”

Musimy w ogóle tłumaczyć? Akcja z Kenem w jacuzzi przeszła do legendy, ale co się Frytka wówczas nasłuchała, to jej. Co zabawne (choć w sumie to całkiem smutne), dziś taka sytuacja nie byłaby niczym zdrożnym i przeszłaby raczej bez echa.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska