O, Choinka 2022

i

Autor: VOX FM

Najlepsze prezenty na Święta tylko w VOX FM! Ruszyła "O Choinka!" Sprawdź jak wygrać telewizory, konsole i wiele innych

2022-12-05 10:28

Konsole, telewizory, smartfony, smartwatche... i wiele innych prezentów czeka pod naszą O Choinką! Ruszyła świąteczna akcja, w której słuchacze VOX FM mogą zgarnąć wyjątkowe prezenty dla siebie i swoich najbliższych. Jak to zrobić?

O Choinka 2022 jak wygrać?

Podobno Święty Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci. W radiu VOX FM zupełnie na to nie patrzymy! Do naszej zabawy zgłosić się może każdy, niezależnie od tego ile narozrabiał przez dwanaście miesięcy. Każdego roku, w grudniu rozdajemy świąteczne prezenty. Żeby otrzymać głośnik, telewizor lub słuchawki wystarczy wysłać zgłoszenie. Każdego dnia TUTAJ będzie pojawiał się przedmiot pożądania a pod nim formularz, który trzeba wypełnić. „Chcesz ten prezent? Napisz dlaczego?” , później czekaj na telefon z VOX FM. „O Choinka” potrwa do 23 grudnia. Co można wygrać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...

W VOX FM, jak zawsze przygotowaliśmy wspaniałe prezenty. W tym roku w zabawie „O Choinka” do wygrania są: konsole Xbox, telewizory Samsung, słuchawki Marshall Major IV, smartfony Xiaomi Redmi Note, głośniki bezprzewodowe JBL 6, Tablety Huawei MatePad oraz Apple AirPods, Apple Watche, zegarki sportowe Garmin. Szczegóły oraz regulamin znajdziecie pod adresem ochoinka.voxfm.pl

CZYTAJ TAKŻE: "Last Christmas". O czym opowiada hit zespołu Wham!? Poznaj historię piosenki

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM