Najlepszy Koncert Świata 2022 - kto i gdzie wystąpi na scenie VOX FM?

2022-05-06 13:39
Najlepszy Koncert Świata 2022
Autor: VOX FM Kto i gdzie wystąpi na scenie VOX FM?

Największe gwiazdy doskonale znane słuchaczom VOX FM, konkursy z nagrodami i mnóstwo atrakcji dla uczestników, a to wszystko zupełnie za darmo. Na Najlepszy Koncert Świata bilet nie będzie potrzebny! Kogo zobaczymy na scenie? Zdradzamy pierwsze szczegóły.

Mobilna scena pełna atrakcji

Najlepszy Koncert Świata 2022 oficjalnie ruszy już za chwilę. Ekipa radia VOX FM ruszy w trasę po Polsce by zapewnić słuchaczom najlepszą rozrywkę w rytmie hitów. W naszych mediach społecznościowych spytaliśmy Was które miasta mamy wpisać na naszą mapę. Po przeanalizowaniu ponad tysiąca komentarzy ogłosiliśmy oficjalnie w których miastach odwiedzimy naszych słuchaczy.

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Łódź 2019

Ale to nie koniec informacji, bo emocje będziemy Wam dawkować stopniowo! Na pewno zastanawiacie się kogo będziecie mogli zobaczyć na naszej wyjątkowej scenie. Oficjalnie możemy zatem ogłosić, że Najlepsze Koncerty Świata 2022 poprowadzi Pierwsza Zmiana radia VOX FM. Ekipa doskonale znana słuchaczom, szczególnie tym, którzy wstają wcześnie rano! Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec oprócz prowadzenia całej imprezy wystąpią na scenie również jako Poranne Wyjce, prezentując Wasze ulubione przeróbki hitów.

CZYTAJ TAKŻE: "Poranne Wyjce" na żywo na Najlepszych Koncertach Świata! To już oficjalne

Jakie gwiazdy wystąpią na Najlepszym Koncercie Świata? Na naszej liście oczywiście te najjaśniejsze, a wśród nich Defis, Stachursky, Weekend, Miły Pan, Masters, Mig, Jorrgus czy After Party. Pełna lista oraz line up poszczególnych miast pojawi się w tym atrykule już niedługo. Śledźcie uważnie naszą stronę oraz media społecznościowe.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany