Najlepszy Koncery Świata Olsztyn

i

Autor: VOX FM Najlepszy Koncert Świata Olsztyn 2019 - archiwum VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 Olsztyn - jaka będzie pogoda? Prognoza na imprezę VOX FM

2022-06-15 13:12

Przed nami długi weekend, czas w którym Polacy korzystają z pięknej, czerwcowej pogody i wyjeżdżają na krótkie wypady w różne części kraju. Jednym z popularnych kierunków są Warmia i Mazury. I właśnie tam już w ten piątek odbędzie się kolejny z Najlepszych Koncertów Świata 2022. Jakiej pogody możemy spodziewać się na imprezie VOX FM?

Deszcz czy słońce? jaka pogoda będzie w piątek na Mazurach?

Plaża miejska nr 3 nad jeziorem Ukiel - to najgorętszy adres długiego weekendu w Olsztynie. To właśnie tam w pięknych okolicznościach przyrody zagramy dla Was piąty z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. Już w ten piątek (17 czerwca) na scenie największe gwiazdy disco polo, a wśród nich między innymi Defis, After Party, Mejk czy Masters. Pod sceną na pewno będzie gorąco, a jaka zapowiada się pogoda?

Wszystko wskazuje na to, że i tym razem aura będzie po naszej stronie. Aktualne mapy pogodowe wskazują, że będzie ciepło i przeważnie bezchmurne niebo. Od rana termometry wskazywać będą około 19-20 stopni. Około południa mogą pojawić się na niebie ciemniejsze chmury, ale szybo powinny odejść w stronę południowego-wschodu nie zostawiając po sobie żadnego śladu. O godzinie 18:00 gdy rozpoczynamy imprezę, temperatura powinna wynosić około 22 stopni, a niebo zrobi się praktycznie bezchmurne. Do tego dodajmy słaby wiatr i mamy pogodę idealną na Najlepszy Koncert Świata.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Olsztyn - jak dojechać samochodem i komunikacją miejską? Gdzie zaparkować za darmo?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?