Najlepszy Koncert Świata 2022 - transmisja

i

Autor: VOX FM Jak obejrzeć dotychczasowe Najlepsze Koncerty Świata?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - przeżyjmy to jeszcze raz! Jak oglądać koncerty online?

2022-06-05 12:32

Trwa największe wydarzenie muzyczne tej wiosny! Najlepszy Koncert Świata 2022 zagraliśmy już w dwóch z sześciu planowanych miast. Wszystkie transmitujemy dla Was na żywo w internecie. Sprawdź jak oglądać zapisane transmisje.

Najlepszy Koncert Świata 2022 online

Choć pod sceną Najlepszych Koncertów Świata może znaleźć się każdy, kto ma ochotę bawić się razem z nami, to zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy fizycznie może się na imprezie pojawić. Specjalnie dla Was odpalamy transmisję na żywo z tego wydarzenia. Dzięki temu możecie obejrzeć koncert gdziekolwiek jesteście, zarówno na komputerze czy telewizorze, jak i w urządzeniach mobilnych.

Najlepszy Koncert Świata możecie więc oglądać zarówno na swojej kanapie jak i w podróży - wystarczy, że macie dostęp do Internetu. A co jeśli ktoś przegapił i nie mógł oglądać na żywo? Nic straconego! Każdą transmisję zapisujemy na naszym kanale na YouTube. Aktualnie możecie podejrzeć dwa dotychczasowe Najlepsze Koncerty Świata - w Poznaniu oraz w Radomiu.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom. Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału [KLIK] by być na bieżąco z tematem Najlepszych Koncertów Świata oraz do śledzenia naszej strony www.voxfm.pl gdzie również pojawia się transmisja na żywo z tego wydarzenia.

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?