Najlepszy Koncert Świata 2022 w Gdyni. Co tam się działo! Zobacz zdjęcia z imprezy VOX FM

2022-06-13 10:09

Za nami kolejny z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. Publiczność w Gdyni dopisała i można powiedzieć, że wyszło z tego morze ludzi! Nic dziwnego, bo pogoda była po naszej stronie, a na scenie tradycyjnie wystąpiły największe gwiazdy disco polo i muzyki tanecznej. Zobaczcie sami naszą wyjątkową galerię zdjęć z Najlepszego Koncertu Świata!

Najlepszy Koncert Świata 2022 w Gdyni

Setki przejechanych kilometrów, kilkanaście godzin energetycznej muzyki i sześć miast, które odwiedzi Najlepszy Koncert Świata 2022. Wydarzenie doskonale znane słuchaczom radia VOX FM powróciło z wyjątkowymi gwiazdami disco polo i muzyki tanecznej. W każdy piątek do końca czerwca parkujemy naszego trucka w innym mieście i rozkładamy wyjątkową scenę, pod którą zupełnie za darmo może przyjść każdy spragniony dobrej zabawy.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - przeżyjmy to jeszcze raz! Jak oglądać koncerty online?

Kolejnym miastem na naszej wyjątkowej trasie koncertowej była Gdynia. Trudno wyobrazić sobie w Trójmieście bardziej malowniczą scenerię, niż koncert z widokiem na morze. Dlatego naszego trucka ustawiamy na Skwerze Kościuszki, praktycznie nad taflą Bałtyku! Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?