Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu. Co tam się działo! Zobacz zdjęcia z imprezy VOX FM

2022-06-05 12:21

Radom - daliście czadu! Za nami trzeci z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. Nad Zalewem Borki dopisała zarówno publiczność, jak i pogoda. Największe gwiazdy disco polo wystąpiły na naszej wyjątkowej, mobilnej scenie. Zobaczcie sami co tam się działo [GALERIA]

Najlepszy Koncert Świata 2022

Największe gwiazdy disco polo w najważniejszym wydarzeniu muzycznym tej wiosny. Ekipa radia VOX FM wyruszyła w trasę i odwiedzi 6 miast ze swoją mobilną sceną. W tegorocznej edycji wydarzenia będą rozpoczynały się o 18:00, a koncerty gwiazd planowane są od 20:00. Wszystkie występy transmitowane będą na żywo na antenie radia VOX FM oraz w internecie - na stronie www.voxfm.pl, na kanale na YouTube VOX FM oraz na Facebooku radia.

Imprezy zaplanowano w Poznaniu, Rzeszowie, Radomiu, Gdyni, Olsztynie i Warszawie. Choć koncerty odbywają się wieczorem, to mieszkańcy każdego z tych miast mogą spodziewać się już od rana atrakcji. Przez cały dzień będzie stamtąd nadawany program na żywo oraz łączenia z prezenterami. Po 18:00 przenosić będziemy się na miejsce koncertu, gdzie rozpoczną się animacje.

Oprócz zespołów na scenie zobaczycie również Poranne Wyjce na żywo. Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec zaśpiewają dla Was ulubione przeróbki znane z Pierwszej Zmiany VOX FM. Dodatkowo czeka Was niespodzianka - lokalny artysta, który umili oczekiwanie na doznania muzyczne.

Na scenie zobaczycie w sumie ponad 30 artystów, głównie z branży disco polo. Wśród nich Boys, MIG, Stachursky, Playboys, Long & Junior, MiłyPan czy Daj to Głośniej. W każdym z miast koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00 i potrwają do późnego wieczora. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Kalendarium:

20.05 Poznań

27.05 Rzeszów

03.06 Radom

10.06 Gdynia

17.06 Olsztyn

24.06 Warszawa

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - które miasta znalazły się na trasie? [AKTUALNA LISTA]

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - gdzie i jak oglądać transmisję
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?