Najlepszy Koncert Świata 2022 - zobacz zdjęcia ze wszystkich tegorocznych imprez VOX FM

2022-06-21 14:49

Sześć miast, setki przejechanych kilometrów, tysiące osób pod sceną i kilkadziesiąt występów. Tak najprościej można podsumować tegoroczną trasę Najlepszy Koncert Świata. Przed nami wielki finał w Warszawie. Byliśmy u Was, a tym razem czas zaprosić słuchaczy na nasze podwórko. Jednak zanim to nastąpi, powspominajmy razem dotychczasowe Najlepsze Koncerty Świata 2022. [ZDJĘCIA]

Zdjęcia z Najlepszego Koncertu Świata 2022

Pojawiamy się na chwilę i robimy show - tak mniej więcej wyglądały pierwsze - wtedy jeszcze Najszybsze Koncerty Świata. Z czasem akcja rozrosła się, a koncerty z najszybszych wydłużały się coraz bardziej. Aż w końcu zmieniliśmy nazwę i formułę. Tak właśnie powstał Najlepszy Koncert Świata. Po dwóch latach lockdownów, odwołanych imprez i izolacji nadszedł moment, na który czekaliśmy z wytęsknieniem. Naszego wyjątkowego trucka z mobilną sceną zatankowaliśmy do pełna, wykonaliśmy kilka telefonów i ruszyliśmy w trasę po Polsce. Tak wspaniałego powitania się nie spodziewaliśmy! W każdym mieście, do którego zawitaliśmy z naszą imprezą publiczność witała nas najserdeczniejszymi uśmiechami i owacjami. Na naszej trasie znalazły się Poznań, Rzeszów, Radom, Gdynia i Olsztyn. Teraz przyszedł czas zaprosić Was na nasze podwórko!

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto gra, gdzie i o której rozpoczyna się impreza VOX FM?

Stachursky zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Warszawie

Wielki finał Najlepszego Koncertu Świata 2022 zagramy w Warszawie na parkingu przy ul. Jubilerskiej 10. Na naszej scenie podczas ostatniej w tym roku imprezy z cyklu wystąpią: Stachursky, Playboys, Jorrgus, Classic, Bobi, Bayera, Dejw, B-QLL, Iness oraz Freaky Boys. Zanim jednak po raz ostatni rozstawimy naszą scenę dla Was, powspominajmy dotychczas zagrane koncerty.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - wszystkie stylizacje Pierwszej Zmiany! Wybierz najlepszą [ZDJĘCIA]

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?