Pierwsza Zmiana na Najlepszym Koncercie Świata

i

Autor: VOX FM Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec czyli prowadzący Pierwszą Zmianę VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 - wszystkie stylizacje Pierwszej Zmiany! Wybierz najlepszą [ZDJĘCIA]

2022-06-20 13:19

Przed nami wielki finał tegorocznej trasy Najlepszy Koncert Świata 2022. Nasza mobilna scena rozstawiła się dla Was w Poznaniu, Rzeszowie, Radomiu, Gdyni i Olsztynie. Teraz czas na Warszawę. Oprócz największych gwiazd disco polo w każdym z miast na scenie zobaczyć możecie Poranne Wyjce na żywo. Panowie z Pierwszej zmiany prowadzą także wszystkie imprezy. Pomóżcie nam wybrać ich najlepszą sceniczną stylizację!

Poranne Wyjce czyli sceniczne wcielenie Pierwszej Zmiany VOX FM

Tej trójki nie trzeba przedstawiać słuchaczom radia VOX FM. Codziennie rano ich głosy budzą Polskę mieszanką humoru na granicy dobrego smaku z nutką autoironii. Od czasu do czasu zdarza się, że Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec postanawiają również śpiewać, przerabiając znane utwory i dodając do nich swój tekst. I właśnie tak powstały Poranne Wyjce. Wiele z Was domagało się, by panowie zagrali swoje wykonania na żywo, dlatego dołożyliśmy ten stały punkt do programu Najlepszych Koncertów Świata. Ich występy uświetniły imprezy w Poznaniu, Rzeszowie, Radomiu, Gdyni i Olsztynie. Teraz czas na Warszawę. Pomóżcie nam wybrać najlepszą do tej pory sceniczną stylizację Pierwszej Zmiany!

A szczegóły finałowego Najlepszego Koncertu Świata w Warszawie znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto gra, gdzie i o której rozpoczyna się impreza VOX FM?

Ile kosztuje ryba nad morzem? Pierwsza Zmiana VOX FM sprawdza aktualne ceny
Sonda
W której stylizacji ekipa Pierwszej Zmiany wypadła najlepiej?