Natalia Siemieniceka to jedna z trzech wokalistek zespłu Top Girls

i

Autor: Instagram.com/officialnatalias Natalia Siemieniceka to jedna z trzech wokalistek zespłu Top Girls

Natalia z Top Girls o relacji ze swoim ciałem. Internautki nie mogą uwierzyć, że ona też ma ten problem

2022-08-26 19:44

Natalia Siemieniecka to jedna z trzech utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Fani uwielbiają jej talent ale i urodę. Na scenie błyszczy i zachwyca wspaniałą, smukłą sylwetką. Wiele osób zazdrości jej figury dlatego jej wpis w mediach społecznościowych zaskoczył fanki. Natalia przyznała, że jej ciało nie jest doskonałe i tak jak większość kobiet na świecie zmaga się z cellulitem.

Natalia z Top Girls najpierw zaskoczyła a później zachwyciła fanki swoją naturalnością. Wokalistka disco polo poruszyła ważny temat jakim jest ciałopozytywność. Gwiazda udowodniła, że jest kobietą z krwi i kości i tak jak tysiące innych, zmaga się choćby z takim problemem jak cellulit. Natalia podzieliła się z fankami sposobem na zwalczanie pomarańczowej skórki przy użyciu suplementu diety. W reakcji jedna z internautek uznała, że „taka kruszynka nie ma cellulitu”. Wokalistka zareagowała natychmiast.

- Zdziwiłabyś się Kochana, choć nie ma czego się wstydzić, cellulit jest czymś naturalnym, ale wiadomo, że lepiej kiedy go nie widać – odpowiedziała Natalia czym zyskała przychylność pozostałych internautek.

Brawo dla Natalii za poruszenie ważnego tematu. Tym bardziej, że według najnowszych badań cellulit dotyka 93 proc. kobiet bez względu na figurę i rozmiar.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls wyglądały oszałamiająco. Dziewczyny skradły show podczas festiwalu: „Królowe Mrągowa. Najlepsze!”

Zobacz w galerii poniżej seksowne wokalistki Top Girls na Florydzie. Ale ciała!

Kim są nowe Top Girls?