"Nie można mówić Królowi Życia jak ma nosić koronę..." czy ta miłość jest do uratowania?

Król Życia Kochaj albo rzucaj
Autor: Canva

Ich historia przypomina gotowy scenariusz na film. Wielka miłość spadła na nich z zaskoczenia, po chwilach jak z bajki przyszedł czas na stabilizację i dziecko. Jednak to dla niego wciąż było za mało. "Król Życia" szukał wrażeń, pojawił się alkohol, używki i ogromne awantury. Czy ich związek to scenariusz komedii romantycznej, a może jednak dramatu?

Marcin nie ukrywa, że Kasia jest miłością jego życia

Był samotnikiem, którego podstawowym celem w życiu był zawodowy sukces. Jak sam wyznaje, zupełnie nie miał potrzeby nikogo poznawać, bo nie miał na to czasu. Marcin wyznaje, że od początku wiedział, że podoba się Kasi, jednak nie zwracał na to większej uwagi.

Zamawiała ode mnie obiady chodź pracowała u konkurencji ? (...) Kaska nie darowała i wzięła sprawy w swoje ręce, chodziła aż wychodziła. Zamawiała częściej obiady, wpadała sama osobiście, nawet sam specjalnie ja obsługiwałem nie patrzyłem na to ze jestem właścicielem. Zaprosiła mnie na Facebooka, pisaliśmy od czasu do czasu, spotykaliśmy się. Na pierwszym Spotkaniu pojechaliśmy na Grzyby, nie wiem czemu to zaproponowałem, ale ubaw był duży zakopaliśmy sie w lesie i spędziliśmy dosyć długi czas czekając na pomoc.

CZYTAJ TAKŻE: Love Never Lies Polska: które pary są razem? Kto przetrwał w związku po programie?

Listen to "Nie można mówić Królowi Życia jak ma nosić koronę... KOCHAJ ALBO RZUCAJ" on Spreaker.

Później było jak w bajce, para wspaniale się razem bawiła, pojawiło się dziecko. Ale z Marcina zaczęła wychodzić natura samotnika, doszły różne używki, kłótnie... Co takiego wydarzyło się między tą dwójką, że ich piękne uczucie zaczęło się rozpadać jak domek z kart? I czy Pawelcowi uda się ich pogodzić? Posłuchajcie sami!

Nowości disco polo 2023! Najlepsze premiery tego roku

Nasi Partnerzy polecają