Elwira Mejk - MEJK

i

Autor: Screen/www.instagram.com/elwiramejk/

disco polo

Nie spodziewacie się, jaki talent skrywa Elwira Mejk! Magda Gessler ma konkurencję?

2023-09-01 16:42

Jedni potrafią jeździć na nartach, drudzy świetnie radzą sobie z zagadkami logicznymi, a inni są znakomici w pracach ogrodowych. Gwiazdy disco polo mają wiele talentów. A jaki skrywa znana Elwira Mejk? Wokalistka podzieliła się tym ostatnio ze swoimi fanami w sieci, nie kryjąc zachwytu. Tego się nie spodziewacie!

Elwira Mejk i jej pasje

Czym zajmują się gwiazdy disco polo po godzinach? To często zaskakujące pasje, o których nie zawsze twórcy opowiadają swoim fanom. Nieco bardziej otwarta dla swoich obserwatorów jest jednak Elwira Mejk. Choć wokalistka niejednokrotnie stawała się ofiara hejtu, stara się nim nie przejmować i żyje według własnych zasad. Na jej Instagramie możemy oglądać nagrania i zdjęcia z koncertów, sesji zdjęciowych, nagrań teledysków, a także śledzić, jak gwiazda spędza swój wolny czas. Niejednokrotnie Elwira Mejk pokazuje bowiem swoim fanom np. nagrania z jej wycieczek, prezentując zachwycające widoki. Jednak to nie wycieczki stały się ostatnio tematem Insta Story wokalistki. Ta zawitała do... kuchni! Co tam się działo? Takiego talentu piosenkarce mogłaby pozazdrościć niejedna pani domu.

VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!

Elwira Mejk pochwaliła się umiejętnościami kulinarnymi

To, że Elwira Mejk potrafi świetnie śpiewać wiemy doskonale. Wokalistka nie bez powodu utrzymuje się przecież na scenie od wielu lat i stworzyła w tym czasie mnóstwo hitów. Czy wiedzieliście jednak, że oprócz tego znakomicie odnajduje się też w kuchni? Piosenkarka pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie swoimi popisami kulinarnymi. I choć nie zrobiła bardzo skomplikowanej potrawy, to niejedna osoba już na niej poległa... Elwira Mejk zamieściła nagranie, w którym wyjmuje z piekarnika świeży i gorący... chleb razowy! Komentując "Ależ tym razem wyszedł piękny". Co oznacza, że i znanej piosenkarce czasem nie do końca wychodzi pichcenie w kuchni. Jednak tym razem widok faktycznie zachwyca i ślinka aż sama cieknie z wrażenia. Elwirze życzymy zatem, jak najmniej zakalców!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"