„Nie szukaj mnie” śpiewa Marcin Miller. Ale nowości od Boys poszukać warto! Dlaczego?

i

Autor: Youtube.com/ Disco Polo Lajf „Nie szukaj mnie” śpiewa Marcin Miller. Ale nowości od Boys poszukać warto! Dlaczego?

„Nie szukaj mnie” śpiewa Marcin Miller. Ale nowości od Boys poszukać warto! Dlaczego?

2022-02-14 11:47

Grupa Boys po dłuższej przerwie wraca z nowym utworem. „Nie szukaj mnie" to piosenka, na którą warto było czekać. Fani Marcina Millera i legendarnych Boys'ów są zachwyceni. Kawałek w krótkim czasie zdobył ponad sto osiemdziesiąt tysięcy odsłon. Są tacy, którzy nie mogą przestać słuchać. Dlaczego?

„Nie szukaj mnie” to najnowsza piosenka zespołu Boys. Kawałka można było posłuchać jeszcze przed premierą w VOX FM. Teraz utwór wraz z teledyskiem trafił do sieci i szybko znalazł się na Karcie na czasie na YouTube. Mimo, że Marcin Miller w tym utworze śpiewa „nie szukaj mnie”, to tych słów nie warto brać poważnie. Bo według fanów ten utwór jest wspaniały i warto go znaleźć.

ZOBACZ TEŻ: „Dom z papieru” w Pierwsza Zmiana Show. Zobacz, jak Marcin Miller śpiewa „Bella Ciao” [WIDEO]

„Super! Takie piosenki i klipy to rozumiem", „I tego Marcin oczekują fani, ten styl, ten tekst... Petarda.Stary dobry BOYS!", „30 lat ponad na scenie robi swoje. Marcin byle shitu nie wypuści. Jedno wielkie WOW, tego chce się słuchać non stop brawo", „Odnoszę wrażenie, że większość wyświetleń nabiłam ja. Nie mogę przestać słuchać tego kawałka, rewelacja" - czytamy w komentarzach pod teledyskiem.

Muzykę i słowa do nowości zespołu Boys - „Nie szukaj mnie” - napisali Marcin Miller oraz Arkadiusz Wiśniewski (aktualnie basista i wokalista zespołu Czerwone Gitary). Piosenki nie musicie szukać, możecie posłuchać i obejrzeć teledysk na voxfm.pl poniżej.

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki: