Elwira Mejk - MEJK

i

Autor: Screen/www.instagram.com/elwiramejk/

disco polo

Nie zgadniesz, co w swoim ogrodzie ma Elwira Mejk. Jest tam nawet Matka Boska!

2023-09-18 14:28

W ogrodzie można mieć różne rzeczy. Jedni stawiają na prostotę i zadowala ich trawa i kilka kwiatków, inni przywiązują do swojej zielonej przestrzeni ogromną wagę. Znana piosenkarka Elwira Mejk raczej znajduje się w tej drugiej grupie. Co zobaczymy w ogrodzie autorki "Tańczę z nim do rana"? Będziecie zdziwieni.

Tajemnice ogrodu Elwiry Mejk

Niektórzy traktują ogród, jak swój drugi dom i przywiązują do niego dużą wagę. To często miejsce do wypoczynku i spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Chociażby po długiej trasie koncertowej. Na co najlepszym dowodem jest Elwira Mejk, która może pochwalić się pokaźnym i prześlicznym ogrodem. Co się w nim znajduje? Całe mnóstwo pięknych rzeczy! Autorka hitu "Tańczę z nim do rana" podzieliła się ostatnio filmami z ogrodu ze swoimi fanami na Instagramie. Zresztą to nie jedyna miłość Elwiry Mejk. Jakiś czas temu w sieci pokazała np. swoje popisy kulinarne. Trzeba przyznać, ze piosenkarka do każdej ze swoich pasji wkłada całe serce. To wyraźnie widać też w jej ogrodzie, w którym znajduje się nawet sama Matka Boska! Ale to nie jedyne zaskoczenie w kwiatowym raju Elwiry Mejk.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Elwira Mejk pokazała swój ogród

Matka Boska, która znajduje się w ogrodzie Elwiry Mejk została wyrzeźbiona przez jednego z artystów. To wysoka figura, która ma co najmniej metr wysokości. W zielonej przestrzeni piosenkarki są też inne święte ozdoby. Znalazł się tam również Anioł Stróż i Matka Boska z Jezusem na rękach. W ogrodzie wokalistki nie brakuje też jednak dekoracji, które są zdecydowanie bardziej popularne. Możemy zobaczyć m.in. piękne różowe kwiaty. Gwiazda pokazała też rosnące w trawie grzyby. Jednak, jak sama podkreśliła - te raczej nie nadają się do jedzenia. Trzeba przyznać, że Elwira Mejk ma rękę do pięknych rzeczy. Jak widać nie tylko tworzy świetne numery, znakomicie gotuje, ale i odnajduje się jako dzielna ogrodniczka. Elwirze życzymy, jak najwięcej radosnych chwil w jej kwiecistej oazie.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim