Nie żyje znana influencerka! Tworzyła m.in. z Kamilem Kossakowskim z Discoboys

i

Autor: instagram.com/sebastiankowalczykkk

disco polo

Nie żyje znana influencerka! Tworzyła m.in. z Kamilem Kossakowskim z Discoboys

2023-11-08 13:39

Tej wiadomości nikt się spodziewał. Nie żyje znana znana influencerka, która udzielała się m.in. na Tiktoku i Instagramie. Śledziły ją tam setki tysięcy użytkowników. Niespodziewanie odeszła w wieku 24 lat. Chodzi o Patrycję Widerę, która działała także w branży disco polo. Na koncie miała m.in. numer z Kamilem Kossakowskim.

Nie żyje Patrycja Widera

Ta wiadomość pojawiła się nagle i niespodziewanie. Chyba nikt nie przypuszczał, że po tym, gdy Patrycja Widera trafi do szpitala, spełni się najczarniejszy scenariusz. Życie pokazało jednak, że jest inaczej. Dziś rano pojawiła się informacja o tym, że znana influencerka odeszła. Potwierdzili ją jej znajomi i przyjaciele, którzy żegnają dziewczynę na swoich profilach w mediach społecznościowych. Patrycja Widera tworzyła w sieci TikToki i działała muzycznie. Kilka lat temu nagrała z Kamilem Kossakowskim z grupy DiscoBoys piosenkę "Wyrąbane", która zgromadziła ponad 2,5 miliona wyświetleń. Na Tiktoku śledziło ją ponad 1,5 miliona osób. Na Instagramie ponad 132 tysiące. To tam jeszcze we wtorek wieczorem dodała story ze szpitala. Nikt jednak nie przypuszczał, że finał będzie niezwykle przykry.

KAMIL KOSSAKOWSKI | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Patrycja Widera nie żyje. Żegnają ja przyjaciele

Śmierć Patrycji Widery niezwykle poruszyła internautów. Ci nadal nie mogą uwierzyć, że naprawdę do tego doszło. Wiele osób w komentarzach nadal dopytuje - co się stało. Przykre wiadomości o odejściu influencerki potwierdzają jednak jej znajomi. Ci w niezwykle poruszających wpisach żegnają ją w sieci.

„Dziś już Ciebie nie ma ale nadejdzie dzień kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki” S.K za zgodą mamy informuje, że @widupa z nami już nie ma ale u góry jest szczęśliwa ♥️ uszanujmy prywatność rodziny♥️

- napisał Sebastian Kowalczyk. Koleżankę żegna też Roxana Orłowska, która działa pod pseudonimem ROXAOK. Poruszający wpis zamieściła na swoim profilu na Facebooku.

Patrycja Widera słonko najdroższe, świecisz już z góry…😭Wspólne chwile zostaną na zawsze w moim sercu. Twoja wyjątkowość nie będzie zapomniana. Spoczywaj w pokoju [*]🌹💔Ja dalej nie wierze! Pati!😭😭😭😭

- napisała Roxana Orłowska.

Patrycja Widera miała 24 lata. Rodzinie składamy szczere kondolencje.