Nowa piosenka Cleo w filmie Detektyw Bruno! Kiedy premiera?

i

Autor: Instagram.com/Cleo_Don Nowa piosenka Cleo w filmie "Detektyw Bruno"! Kiedy premiera?

Nowa piosenka Cleo w filmie "Detektyw Bruno"! Kiedy premiera?

2022-04-25 10:57

Coraz bliżej do premiery najnowszego kinowego przeboju "Detektyw Bruno". To polski film familijny, który przyciągnie do kin nie tylko rodziny z dziećmi, ale przede wszystkim rzesze fanów Cleo. Wokalistka, znana m.in. z przebojów "Dom", "My Słowianie" czy "Za krokiem krok", tym razem przygotowała dla swoich sympatyków coś zupełnie nowego, czego będzie można doświadczyć, oglądając film "Detektyw Bruno". Sprawdź!

"Detektyw Bruno" to polski film familijny, przygodowa komedia, w reżyserii Magdaleny Nieć i Mariusza Paleja. W produkcji wzięła udział cała plejada gwiazd, m.in. Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Edyta Jungowska, Ireneusz Czop czy Rafał i Marcin Mroczek.

"Detektyw Bruno" - opis filmu, data premiery

"Detektyw Bruno" to historia ośmioletniego Oskara, wielkiego fana serialu "Detektyw Bruno". Chłopiec mieszka w rodzinnym domu dziecka i w dniu urodzin znajduje kopertę, zawierającą wskazówkę prowadzącą do ostatniego, ukrytego przez jego rodziców prezentu. Decyduje się wynająć najlepszego znanego sobie detektywa, by ten pomógł mu rozwiązać zagadkę. Jednak serialowy Bruno to w rzeczywistości Bruno Księski - wypalony, cyniczny i nielubiący dzieci aktor, przeżywający właśnie wielki kryzys wizerunkowy.  Film trafi do kin 27 maja 2022 roku.

"Mniej znaczy więcej" - nowa piosenka Cleo z filmu "Detektyw Bruno"

"Ten film to mądra i radosna rozrywka dla widzów od lat 2 do 102! Czego może się nauczyć rozpieszczony gwiazdor od swojego małoletniego fana? Na przykład tego, że dopiero wtedy jesteś prawdziwy, gdy ktoś w ciebie uwierzy." - napisała Cleo na swoim profilu na Instagramie, zachęcając tym samym do obejrzenia filmu "Detektyw Bruno", do którego stworzyła najnowszy singiel. Klip do kawałka "Mniej znaczy więcej" jest już dostępny w sieci.