Julinek Park Wodny

i

Autor: screen/Instagram @julinek_park Już w najbliższą niedzielę wielkie otwarcie Parku Wodnego Julinek

Nowoczesny park wodny pod Warszawą. To pierwsze takie miejsce w okolicy! Sprawdź kiedy otwarcie atrakcji w Julinku

2022-07-07 10:39

Nowoczesny Park Wodny wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku zaczął przyjmować pierwszych gości. W najbliższą niedzielę odbędzie się oficjalne otwarcie obiektu. Jakie atrakcje czekają uczestników? Kto wystąpi na otwarciu? Godziny otwarcia Parku Wodnego Julinek.

Daria gwiazdą otwarcia Parku Wodnego Julinek

Choć z basenów w Julinku można korzystać już od kilku dni, to oficjalna inauguracja odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 lipca). Atrakcji można spodziewać się jeszcze przed południem, bo właśnie wtedy rozpoczną się warsztaty taneczne "Uczymy się tańczyć latino" oraz animacji w wodzie "Ruszamy biodrem w basenie". O godzinie 12:30 rozpocznie się wielkie Piana Party.

Gwiazdą wieczoru będzie DARIA, znana doskonale słuchaczom VOX FM z numeru "Paranoia". Tym kawałkiem artystka podbiła również internet, bo w serwisie YouTube została odtworzona ponad 20 mln razy. Koncert DARII rozpocznie się o 18:30 i będą mogli wziąć w nim udział wszyscy goście Parku Wodnego.

CZYTAJ TAKŻE: Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]

Park Wodny Julinek - atrakcje i godziny otwarcia

Julinek Park zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Wśród atrakcji znajdują się m.in.: strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny czy 10 armatek wodnych. Park w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się punkty gastronomiczne, gdzie kupić można m.in. burgery, pizzę czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze – wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnich, kolorowych drinków.

Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem. Od 25 czerwca jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00.

Sonda
Gdzie najlepiej spędzić wakacje w Polsce?