Nowość disco polo, która wymagała sporej kreatywności od ekipy. To będzie najlepszy kawałek Modern Szoking?

i

Autor: facebook.com/modernszoking Nowość disco polo, która wymagała sporej kreatywności od ekipy. To będzie najlepszy kawałek Modern Szoking?

Nowość disco polo, która wymagała sporej kreatywności od ekipy. To będzie najlepszy kawałek Modern Szoking?

2022-09-27 17:40

Zapowiada się jesień pełna nowości disco polo. Do wdania kolejnego singla szykuje się zespół Modern Szoking. Do niedawna grupa coverowała utwory Modern Talking. Teraz przyszedł czas na własne produkcje. Za chwile do sieci trafi utwór pod tytułem „Ciebie tylko chcę”. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM. Kiedy?

Teledysk do najnowszego kawałka disco polo zespołu Modern Szokin już gotowy. Za produkcję klipu do nowości pod tytułem „Ciebie tylko chcę” odpowiada Studio SDK. Zdjęcia z planu trafiły do sieci, a ekipa filmowa podsumowała prace.

„Dziś nie zabrakło niczego, ani energii, ani pracy, ani światła! Dziękujemy wszystkim obecnym na planie za włożone zaangażowanie, materiał nakręcony, niedługo montaż. Widzimy się na Youtube! ps. Niektóre sceny wymagały od nas dużej kreatywności, ale myślę, że efekt finalny będzie ciekawy! – czytamy na Facebooku Studia SDK

Utwór „Ciebie tylko chcę” będzie drugim autorskim kawałkiem w karierze zespołu Modern Szoking. Grupa słynie z coverów największych hitów lat 80. - głównie zespołu Modern Talking. Jednak wszyto oparte jest na nowych aranżach, które stworzył zespół. Wokalistą jest Radosław Węgrzyn znany fanom disco polo jako Mister R. Pod takim szyldem wydał m.in. utwory: „Laska”, „Złoto”, „Kochanie wykrakałaś”, „Tylko z tobą”, „Kotka zalotka” czy promujący narciarskie imprezy apres-ski numer „Hej Baby – Hej na nartach”. Radosław Węgrzyn z zawodu jest rzeczoznawcą majątkowym ale uwielbia muzykę. Pierwszym autorskim utworem zespołu był „Jeden taniec” wydany w lipcu. Teraz przyszedł czas na kolejną nowość. Czy utwór pod tytułem  „Ciebie tylko chcę” będzie najlepszą piosenką zespołu? Czas pokaże. Zanim do sieci trafi teledysk, kawałka będzie posłuchać w radiu. Modern Szoking i „Ciebie tylko chcę” przedpremierowo tylko w VOX FM, w czwartek, 29 września około 21:25.

ZOBACZ TEŻ: Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza mieszane uczucia fanów gatunku

 

VOX FM – Jazda do roboty 2022