Nowość disco polo w sam raz na walentynki. Romantyczne „Czerwone tulipany” przedpremierowo tylko w VOX FM

i

Autor: facebook.com/zespolfreestylepl Nowość disco polo w sam raz na walentynki. Romantyczne „Czerwone tulipany” przedpremierowo tylko w VOX FM

Nowość disco polo w sam raz na walentynki. Romantyczne „Czerwone tulipany” przedpremierowo tylko w VOX FM

2023-01-30 17:30

Fani disco polo nie mogą narzekać. Zespoły muzyki tanecznej co i rusz wydają nowe kawałki. Tym razem grupa Freestyle przygotowała romantyczną piosenkę idealną na walentynki. Kawałka pod tytułem „Czerwone tulipany” będzie można posłuchać przedpremierowo tylko w VOX FM.

Po sukcesie utworów pod tytułem „Zwykły sen”, „Moja jesteś dzisiaj” czy „Taka jak ja” zespół Freestyle przygotował kolejną piosenkę. Niebawem do fanów disco polo trafi kawałek idealny na walentynki. Grupa Freestyle powstała w 2014 roku w Siedlcach. Założycielem, liderem  oraz wokalistą zespołu z Mazowsza jest Grzegorz Tchórzewski. Grzegorz to człowiek orkiestra, jest także muzykiem, DJ-em i producentem. Najnowsza piosenka zespołu Freestyle nosi tytuł „Czerwone tulipany”. Teledysk będzie można obejrzeć już 31 stycznia. Jednak zanim klip trafi do sieci, romantycznego  utworu będzie można posłuchać w radiu. Freestyle „Czerwone tulipany” przedpremierowo tylko w VOX FM w poniedziałek, 30 stycznia około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Paula Karpowicz ujawniła datę ślubu. Wokalistka disco polo prosi fanów o jedną rzecz

Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary