Nowość od Sławomira! Napisał piosenkę swojemu synowi! Fani: Przeurocze

i

Autor: Facebook.com/Sławomir Nowość od Sławomira! Napisał piosenkę swojemu synowi! Fani: "Przeurocze"

Nowość od Sławomira! Napisał piosenkę swojemu synowi! Fani: "Przeurocze"

2022-03-22 15:48

Sławomir, słynący m.in. z przywitania "Cześć, tu Sławomir" i kilku niepodważalnych przebojów, znanych z anteny VOX FM, jak choćby "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny pyton", tym razem przeszedł samego siebie. Poruszył serca fanów i w tak trudnym czasie wydał piosenkę, która dla wielu może dodać otuchy. Przede wszystkim jest to utwór zadedykowany dla jego syna. "Kordian", bo tak nazywa się singiel, chwilę temu ujrzał światło dzienne, a już zdobył rzesze fanów! Sprawdź jak brzmi nowość od Sławomira!

Sławomir Zapała, bliżej znany jako Sławomir, podbił serca fanów wieloma hitami, m.in. "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny pyton", które dobrze znacie z anteny VOX FM. Tym razem poszedł o krok dalej. Rozpoznawalny jako główna gwiazda rock polo Sławomir, postawił na zupełnie nowe brzmienia. Konkretnie zaskoczył słuchaczy, dedykując nowość swojemu synowi. Utwór "Kordian" powstał specjalnie z myślą o chłopcu. "Uśmiech rozdawaj, bo go w sobie dużo masz. A kiedy płaczesz - podnieś twarz. I jeśli nawet idzie źle, to nie poddawaj synu się. Radę damy, mapę mamy" - śpiewa z wielkim uśmiechem na twarzy Sławomir swojemu synowi. Mały Kordianek występuje nawet w teledysku, pojawił się także fragment, w którym śpiewa do mikrofonu. Nic więc dziwnego, że fani - delikatnie mówiąc - zostali oczarowani.

"Kordian" oczarował fanów! "Śliczny, łagodny i pogodny utwór"

"Przeurocza piosenka", "Śliczny, łagodny i pogodny utwór",  "Czuję, że to będzie kolejny sztos" - piszą fani pod najnowszym klipem. Sławomir udostępnił go w swoje urodziny, pisząc "Niech „Kordian” doda Wam otuchy w tym trudnym czasie." A Wy jak odbieracie nowość od Sławomira? Całość do posłuchania i obejrzenia poniżej.