Nowy skład, nowy kawałek. Bajorek – „Jestem niewinny” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/bajorek_official Nowy skład, nowy kawałek. Bajorek – „Jestem niewinny” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Nowy skład, nowy kawałek. Bajorek – „Jestem niewinny” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-03-07 19:16

„Jestem niewinny” to najnowsza i zarazem pierwsza piosenka zespołu Bajorek. Do tej pory fani disco polo kojarzyli Dominika Bajorka jako wokalistę występującego pod pseudonimem BajorekD. Teraz do składu dołączyło dwóch nowych wokalistów, zmieniła się nazwa a lada dzień premiera nowości. Utworu pod tytułem „Jestem niewinny” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM!

Dominik Bajorek, to jeden z najmłodszych wokalistów disco polo, który ma już swoją pozycję na rynku. Jako BajorekD zasłynął takimi kawałkami, jak np. „Pytasz mnie" czy „Tylko Ciebie mam". Ma też na koncie utwory z innymi zespołami ze sceny muzyki tanecznej m.in. „Przeznaczeni", który wykonuje z  Top Girls. Teraz Dominik Bajorek postanowił przyjąć do zespołu kolejnych wokalistów. Grupa zmieniła nazwę na Bajorek. Zespół tworzą Dominik Bajorek, Łukasz Cudnik oraz Karol Pisarski. Grupa zadebiutuje kawałkiem pod tytułem „Jestem niewinny”. Zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Bajorek – „Jestem niewinny” przedpremierowo tylko w VOX FM już w środę, 10 marca o godzinie 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Bajorek zamiast BajorekD. Co to za zespół, kim są nowi wokaliści?

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky

QUIZ. Legendarne polskie zespoły muzyczne. Znasz ich nazwy i największe hity?

Pytanie 1 z 12
Legendarny polski zespół muzyczny, który założył i w którym przez wiele śpiewał Krzysztof Cugowski, to Budka…?