Kacper Wlazło - Wlazlowsky

i

Autor: materiały prasowe Iluzjonista Wlazlowsky będzie gościem Przemka Sasowskiego w programie W Samą Porę

Odrobina magii w VOX FM! Kacper Wlazło - Wlazlowsky gościem Przemka Sasowskiego

2022-05-05 10:28

Czy w radiu można czarować? Ależ oczywiście! Kacper Wlazło czyli iluzjonista Wlazlowsky udowodni to już niedługo na antenie VOX FM. Gość Przemka Sasowskiego to prawdziwy sztukmistrz naszych czasów. Kiedy słuchać?

Magia radia kontra prawdziwa magia

Wlazlosky – to iluzjonista bezpośredni. Oznacza to dokładnie tyle, że zajmuje się sztuką iluzji pokazywaną z bliska. JeGo występy sceniczne są bardzo pozytywne i pełne dobrego humoru. Swoje pokazy kieruje zarówno do najmłodszej, jak i trochę starszej publiczności.

Kacper Wlazło w Vox Fm

Innymi słowy to jest człowiek który z igły zrobi widły. Wraz z Przemkiem Sasowskim spróbują połączyć magiczne miejsce jakim jest radio z iluzją. Kacper Wlazło pokaże też kilka sztuczek, ale wyjawi tajemnice jak się je robi. Wszystko będzie można zobaczyć podczas transmisji na żywo w naszych mediach społecznościowych.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - które miasta odwiedzi ekipa VOX FM?

Kacper Wlazło czyli Wlazlowsky będzie gościem Przemka Sasowskiego w programie W Samą Porę już w czwartek (5 maja). Słuchajcie uważnie radia VOX FM po 20:00 oraz śledźcie nasze media społecznościowe po relację ze studia!