Ogromny sukces Mama ostrzegała! Marcin Miller, Łobuzy i Sławomir gratulują hitu Daj To Głośniej!

i

Autor: Instagram.com/DajToGłośniej Ogromny sukces "Mama ostrzegała"! Marcin Miller, Łobuzy i Sławomir gratulują hitu Daj To Głośniej!

Ogromny sukces "Mama ostrzegała"! Marcin Miller, Łobuzy i Sławomir gratulują hitu Daj To Głośniej!

2022-04-06 11:33

Tego można było się spodziewać! Z początku bardzo obiecujący numer zespołu Daj To Głośniej pt: "Mama ostrzegała" okazał się totalnym hitem! Zespół odniósł wielki sukces - pierwszy klip grupy trafił na listę najpopularniejszych teledysków, a liczby wyświetleń przyprawiają o zawrót głowy! Inne gwiazdy disco polo z nutką zazdrości patrzą na osiągnięcie debiutanckiego zespołu, ale nie zapominają o gratulacjach. Przeczytaj!

"To był z pewnością najgłośniejszy debiut od wielu lat. Wybiło właśnie ponad 180 000 000 wyświetleń naszego pierwszego teledysku" - pisze zespół Daj To Głośniej w swoich mediach społecznościowych, zdumiony własnym sukcesem. Pierwszy hit grupy okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że liczba wyświetleń może przyprawić o zawrót głowy, to do tego klip trafił na listę najpopularniejszych teledysków. Zajął zaszczytne 63. miejsce, co - jak na pierwszy utwór zespołu - prezentuje się naprawdę świetnie.

180 milionów wyświetleń! "Mama ostrzegała, że tak będzie!"

Po prawie trzech latach od premiery utwór "Mama ostrzegała" nadal bije rekordy popularności. Sukcesu - z nutką zazdrości - gratulują inne gwiazdy z branży. Marcin Miller, lider grupy BOYS, bez wątpienia ikona disco polo, pokusił się o wymowny komentarz. "Szacun" - napisał pod zdjęciem, obrazującym osiągnięcie zespołu Daj To Głośniej. Łobuzy, twórcy m.in. hitu "Zbuntowany anioł" czy "Ona czuje we mnie piniądz" także pogratulowały sukcesu ekipie. Formacja napisała "Ciężko będzie to przebić". Z kolei Sławomir, twórca bezapelacyjnego przeboju "Weselny pyton" i "Miłość w Zakopanem", napisał: "Cześć tu Sławomir. Mmmama ostrzegała, że tak będzie. Gratulacje!!!".  Przyłączamy się do gratulacji, życzymy kolejnych sukcesów i przy okazji przypominamy, że "Mama ostrzegała" od grupy Daj To Głośniej możecie usłyszeć w VOX FM - jak zawsze w rytmie hitów!

Pawelec nadchodzi z pomocą skłóconym parom! Rozłoży sytuację na części pierwsze i zrobi, co się da, aby pogodzić zwaśnione strony.

Posłuchaj podcastu "Kochaj albo Rzucaj"!

Listen to "Kochaj albo Rzucaj - Podcasty VOX FM" on Spreaker.