Instagram.com / Olivia Addams Music

i

Autor: Instagram.com / Olivia Addams Music Olivia Addams jakiej nie znaliśmy! Co zdradzi w rozmowie z Pawłem Doncbachem?

Olivia Addams jakiej nie znaliśmy! Już w niedzielę odwiedzi VOX FM!

2022-02-18 15:59

Takiej Olivii Addams jeszcze nie znaliśmy! Odważna, przebojowa, a przede wszystkim pozytywnie nastawiona do życia! I tym optymizmem będzie zarażać słuchaczy w VOX FM! W najbliższą niedzielę odwiedzi studio VOX FM, by w rozmowie z Pawłem Doncbachem opowiedzieć o swoim najnowszym numerze "Never say never" . Ta piosenka dla wielu z nas może okazać się przełomowa! Dlaczego? Przeczytaj do końca!

Elektryzujący głos, niesamowity vibe i ogromna moc w oczarowaniu słuchaczy. Taka jest Olivia Addams! Rumuńska artystka, dobrze znana z granych na antenie VOX FM utworów choćby takich jak "Stranger" czy "Are we there?",  teraz daje się poznać z jeszcze innej strony! Przy okazji premiery jej najnowszego utworu "Never say never" odwiedzi studio VOX FM. Co zdradzi w rozmowie z Pawłem Doncbachem w programie Jest Weekend? Przekonamy się już niebawem!

"Never say never" - najnowszy hit Olivii Addams!

"Dopóki miłość jest za darmo, masz własne lekarstwo, nigdy nie powiem nigdy" - tak brzmi fragment najnowszego utworu Olivii Addams. Rumuńska wokalistka stworzyła przebój z wyjątkowym przesłaniem. O tym co konkretnie ten kawałek dla niej znaczy opowie więcej w rozmowie z Pawłem Doncbachem w programie Jest Weekend już w najbliższą niedzielę. Już teraz możemy zdradzić, że przekaz jest bardzo optymistyczny i nie przez przypadek kierowany jest do odbiorców właśnie teraz. "Teraz bardzo potrzebujemy optymistycznych przekazów, biorąc pod uwagę również pandemię i wszystko, co dzieje się dookoła" - mówi w rozmowie z VOX FM Olivia Addams.  "Myślę, że ludzie trochę zapomnieli jak kochać i być kochanym, życzliwym. Mam nadzieję, że moja piosenka jest właściwie przypomnieniem, że wszystko będzie dobrze." - dodaje artystka. Całość rozmowy ku pokrzepieniu serc będzie do wysłuchania w programie Jest Weekend.

Olivia Addams - co zdradzi w rozmowie z Pawłem Doncbachem?

Paweł Doncbach porozmawia z Olivią nie tylko o jej najnowszym hicie. Zapyta m.in. o to, co działo się od wydania innego wielkiego przeboju "Stranger". Dowie się także jaki był dla artystki rok 2021 i co szykuje na ten rok. My już wiemy, że wokalistka niebawem wchodzi do studia, by zacząć nad swoim pierwszym albumem. A czym jeszcze podzieli się ze słuchaczami? Przekonajmy się wspólnie w najbliższą niedzielę 20.02.2022 roku po godzinie 16:00 w programie Jest Weekend. Nie może Was zabraknąć!

Wesele marzeń 2022

Kim jest Olivia Addams?

Olivia Addams, a właściwie Adriana Livia Opriș, to młoda i bardzo obiecująca wokalistka oraz songwriterka z bogatym porfolio. Pochodzi z Rumunii, zajmuje się dodatkowo produkcją muzyczną i działalnością internetową - tworzy na YouTubie i na TikToku. Największą popularność zdobyła po wydaniu singla „Dumb”, który opowiada jej prywatną historię i stanowi także lekcję dla innych - motywuje do ruszenia z miejsca i pozostawienia wszystkich nieprzyjemnych chwil za sobą. Działalność muzyczną Olivii Addams możecie także kojarzyć m.in. z takich przebojów jak "Are we there?", "Stranger" czy "Broken". Jej hity podbijają szczyty list przebojów, podobnie w Best Liście VOX FM swego czasu zajmowały czołowe miejsca.