“Palermo” Skolima w energicznym remixie. Lepszy niż oryginał?

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official “Palermo” Skolima w energicznym remixie. Lepszy niż oryginał?

Król latino

“Palermo” Skolima w energicznym remixie. Lepszy niż oryginał?

2023-09-11 17:28

To już tradycja – po osiągnięciu odpowiedniego pułapu popularności, kolejne kawałki disco polo są reinterpretowane tudzież przerabiane przez innych muzyków, dzięki czemu zyskują przysłowiowe drugie życie. W przypadku “Palermo”, czyli nowego przeboju Skolima, nie mogło być oczywiście inaczej.

Kriss znów dał czadu. Ma on na swoim koncie już szereg udanych remixów – brał na warsztat takie utwory jak “Nim Zajdzie Słońce” Dody i Smolastego, czy “Ona mi dała” i “Wyglądasz idealnie” Skolima. Tym razem muzyk ponownie pochylił się nad twórczością króla latino, remixując jego najnowszy hit, “Palermo”. Z jakim skutkiem?

CZYTAJ TAKŻE: Oświadczył się na koncercie Skolima! To nagranie wzrusza do łez (WIDEO)

“Palermo” Skolima w energicznym remixie. Internauci już ocenili

“Palermo” w wersji “Kriss Remix” jest bardziej energiczne i “skoczne”, przez co doskonale nadaje się do klubów. Miłośnicy Skolima są zadowoleni, a tak przynajmniej sugerują komentarze zamieszczone w sieci.

- Super piosenka i aranżacja i remix

- Sztos remix🔥🔥

- Fajny remix jak zawsze

… czytamy w sieci.

Co więcej – znaleźli się też tacy, którym zremixowana wersja podeszła znacznie bardziej niż oryginał. Wydźwięk tych komentarzy wskazuje jednak, że ich autorzy nie należą do wybitnych fanów muzyki króla latino. Oto przykładowy z nich:

- Nawet nie sprawdzam oryginału hehe ostatnim razem nie było warto 😂 to jeden ze spokojniejszych twoich remx ..w ale  sztosowo buja 💪💥 [pisownia oryginalna]

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?
VOX: torebkowe skarby