Oświadczył się na koncercie Skolima! To nagranie wzrusza do łez (WIDEO)

i

Autor: AKPA; Screenshot TikTok/ wojtiwnr Oświadczył się na koncercie Skolima! To nagranie wzrusza do łez (WIDEO)

Musicie to zobaczyć

Oświadczył się na koncercie Skolima! To nagranie wzrusza do łez (WIDEO)

2023-09-11 17:11

Skolim obecnie intensywnie koncertuje, ostatnio wystąpił między innymi w Świętochłowicach i Gozdowie, ale to jeden z tych występów publika zapamięta na długo. A już z pewnością dwójka z nich.

Wakacje 2023 należą do Skolima i z faktem tym raczej nikt nie będzie próbował polemizować. Twórca “Temperatury”, “Ona mi dała” i “Palermo” dostarczał nam w ostatnich tygodniach hit za hitem, bijąc kolejne rekordy popularności. Ponadto nagrywał też zdjęcia do serialu oraz wchodził w liczne interakcje ze swoimi fanami (których, jak wiemy, ma niemało). Jeden z nich zdobył się ostatnio na odważny i w osobliwy sposób romantyczny gest.

CZYTAJ TAKŻE: Które kawałki Skolima bujają najbardziej? TOP 5 hitów króla latino

Oświadczył się na koncercie Skolima – nagranie trafiło do sieci

Podczas jednego z ostatnich koncertów, na scenie pojawił się jeden z miłośników twórczości króla latino. Chwyciwszy za mikrofon zaprosił na scenę swoją ukochaną, a następnie, na oczach całej publiczności, opadł na jedno kolano i poprosił ją o rękę.

Natalia, bo tak na imię wybrance, zalała się łzami i powiedziała “tak”. Publika wówczas oszalała i zaczęła odśpiewywać standardowe “sto lat”. Nagranie z tego jakże romantycznego incydentu opublikował manager Skolima, Wojciech Woner. Internauci nie kryli wzruszenia w komentarzach.

- pięknie. Wzruszające

- No no.... brawo 👏

- ale to wzruszające 🥰

Jak dobrze znasz kawałki Skolima?

Pytanie 1 z 5
Debiutanckim singlem Skolima jest…
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!