Król latino

Które kawałki Skolima bujają najbardziej? TOP 5 hitów króla latino

2023-09-10 15:34

Konrad “Skolim” Skolimowski, zwany również królem latino, to obecnie jeden z topowych wokalistów disco polowych, który ma na swoim koncie kilka przepotężnych hitów. Które z nich uważamy za najlepsze? Zapraszamy do naszej galerii.

Skolim zaczynał jako aktor grywający małe (i nieco większe rólki) w popularnych serialach typu “Barwy szczęścia” i “Na Wspólnej”. Później spróbował swoich sił w muzyce i choć jego debiut w 2018 roku nie był jakiś wybitnie spektakularny, cztery lata później dosłownie rozniósł polską scenę muzyczną i stał się jednym z najpopularniejszych reprezentantów nurtu disco polo.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim wstawił szokujące zdjęcie na Instagrama. "Jak Luxon dostał się do zespołu?"

Skolim – najlepsze utwory króla latino (RANKING TOP5)

Dziś Skolim znany jest pod przydomkiem król latino i co rusz raczy nas kolejnymi energicznymi kawałkami, a każdy kolejny numer cieszy się dużą słuchalnością (milionowe wyniki na YouTube mówią same za siebie). My zaś postanowiliśmy przyjrzeć się jego dotychczasowej twórczości i wyłonić Top 5 absolutnie najlepszych piosenek, których słuchać moglibyśmy godzinami. Wyniki naszego rankingu znajdziecie w galerii podpiętej w górnej części artykułu.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!