Skolim wstawił szokujące zdjęcie na Instagrama. Jak Luxon dostał się do zespołu?

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official, Instagram.com/skolim__

król latino

Skolim wstawił szokujące zdjęcie na Instagrama. "Jak Luxon dostał się do zespołu?"

2023-08-11 14:31

Skolim nie od dziś lubi zaskakiwać swoich fanów i prowokować ich w różny sposób. Do sieci wstawia swoje zdjęcia bez koszulki, a jakiś czas temu wrzucił nawet nagą fotkę! Tym razem Konrad postanowił przekroczyć kolejną granicę. Na Instagramie muzyka pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Co Skolim chciał przekazać swoim wielbicielom?

Skolim zaskakuje w sieci

Fani Konrada Skolimowskiego nie od dziś wiedzą, że piosenkarz lubi zaskakiwać i prowokować. Nie tylko za pomocą swoich utworów. Często robi to też np. wrzucają do sieci fotki bez koszulki albo występując tak na koncertach. To jednak przynosi efekty. Muzyk dostaje od swoich fanów setki komentarzy i wiadomości, a pod jego kawałkami notowane są miliony wyświetleń. Autor hitów "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" oraz "Nie dzwoń do mnie mała" jakiś czas temu pod swoim nowym numerem "Ona mi dała" zdobył pierwszy milion odsłon w zaledwie 16 godzin. Niedawno zszokował też swoich wielbicieli innym wyznaniem. Przekazał im informację na ten swojego seksu. Skolim nie zwalnia jednak tempa i wrzucił do sieci kolejny nietypowy post. Tym razem dodał zaskakujące zdjęcie na swoje story na Instagramie.

Cały Ja - Skolim

Skolim wstawił szokujące zdjęcie

Skolim regularnie postuje do sieci zdjęcia ze swoich tras koncertowych i tego, jak spędza czas. Od kilku dni Konrad Skolimowski przebywa na wyjeździe, podczas którego przez prawie 2 tygodnie codziennie gra jakiś koncert. I właśnie w czasie jednego z wieczorów w hotelu postanowił podzielić się z fanami zaskakującą fotografią. Gwiazdor udostępnił bowiem fotkę, która pojawiła się na profilu jego kolegi z zespołu, Patryka Jerzaka. Co możemy na niej zobaczyć? Inny członek formacji - Łukasz Luxon jest pochylony na kolanach nad Skolimem, który leży na łóżku. Podpis do zdjęcia brzmi: "Często pytacie jak Luxon dostał się do zespołu?". Trzeba przyznać, że fotka jest dość nietypowa i mocno prowokacyjna. Co panowie chcieli w ten sposób przekazać? To zostawiamy już Waszej ocenie. A zdjęcie zamieszczamy poniżej.

Skolim wstawił szokujące zdjęcie na Instagrama. Jak Luxon dostał się do zespołu?

i

Autor: Instagram.com/skolim__

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."