Skolim nie może narzekać. Przekroczył już milion na jego koncie!

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official

gwiazdy

Skolim nie może narzekać. Przekroczył już milion na jego koncie!

2023-07-20 10:10

Skolim to w ostatnim czasie jeden z najgorętszych artystów na polskim rynku muzycznym. Fani pokochali go za utwory w rytmach latino, a fanki dodatkowo za nieprzeciętną urodę. Numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" i "Temperatura" biją rekordy wyświetleń. A Skolim może się pochwalić na swoim koncie milionem!

Skolim ma się czym pochwalić

"Kiss me baby", "Wyglądasz idealnie", "Nie dzwoń do mnie mała" i "Temperatura" to piosenki Skolima, które w ostatnim czasie stały się wielkimi hitami. A o samym artyście można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. Pod jego najnowszymi numerami możemy zobaczyć milionowe wyświetlenia, a twórca nie narzeka na brak pracy. Koncertuje praktycznie w każdy weekend, także poza granicami naszego kraju. Oprócz tego można też go oglądać w telewizji, gdzie Skolim gra w licznych serialach. Bo Konrad Skolimowski poza tworzeniem muzyki zajmuje się też aktorstwem. I te umiejętności zapewne mocno mu się przydają. Artysta wie bowiem, jak rozpalić wyobraźnię swoich fanek. Często udowadnia to też w teledyskach, w których zawsze otaczają go piękne dziewczyny. Tak było w najnowszym numerze Skolima - "Ona mi dała".

Cały Ja - Skolim

Skolim - "Ona mi dała"

Skolim 19 lipca opublikował w sieci swoją najnowszą piosenkę "Ona mi dała". W teledysku do numeru, jak zawsze było bardzo gorąco. Możemy zobaczyć, jak Konrad Skolimowski w samym ręczniku przechadza się po tarasie, tańczy i przytula z uroczą blondynką, a potem akcja przenosi się do łóżka. To wszystko na tle pięknego, słonecznego miasta. Co dała Skolimowi dziewczyna w piosence "Ona mi dała"? Jak śpiewa artysta... całe serce! A on chce jeszcze więcej... Numer robi wrażenie i za sprawą teledysku i za sprawą tekstu, ale przede wszystkim muzycznych brzmień. Nie dziwi, więc, że Skolim w zaledwie 16 godzin od premiery uzbierał pod tym kawałkiem już milion wyświetleń! A to zapewne dopiero początek. Cały teledysk i numer możecie zobaczyć poniżej.

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."