Skolim nie może narzekać. Przekroczył już milion na jego koncie!

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official

król latino

Skolim zdradził fanom, co będzie robił codziennie przez 2 tygodnie. Będziecie w szoku!

2023-08-10 14:26

Skolim to ostatnio jeden z najbardziej zapracowanych młodych wokalistów. Piosenkarz wydaje kolejne hity, które zdobywają kilkunastomilionowe wyświetlenia w sieci i nie może narzekać na brak fanów. Ostatnio zdradził im, co będzie robił codziennie przez dwa tygodnie. To nie lada wyzwanie!

Skolim będzie robił to przez 2 tygodnie

Konrad Skolimowski nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów i organizatorów różnego rodzaju eventów. Król latino ma na swoim koncie m.in. numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" i "Nie dzwoń do mnie mała". Te cieszą się ogromną popularnością, a sam Skolim ma tłumy fanek. Niektóre z nich decydują się na nietypowe uczczenie króla latino. Piosenkarz dodatkowo podgrzewa zainteresowanie dodając do sieci fotki bez ubrań, a także mówiąc m.in. o swoim seksie. Ostatnio muzyk ponownie postanowił sprowokować swoich fanów. Pod jednym ze zdjęć napisał: "Środa dzień .….?". Jaka była odpowiedź? Dość zaskakująca. Skolim przyznał bowiem przy okazji dokończenia tego zdania, że czekają go 2 tygodnie pełne pracy. I to naprawdę intensywnej!

Cały Ja - Skolim

Skolim - koncerty w sierpniu

Jak się okazuje Skolim przez niemal dwa tygodnie będzie codziennie koncertował. Jak napisał w komentarzu pod swoim postem: "Środa Dzień - koncertowy rozpoczynamy 2 Tygodnie Codziennego Grania❤️ trzymajcie Kciuki 💪🏽". Trzeba przyznać, że to będzie na pewno ogromne wyzwanie. Jednak Skolim przy swoim wieku i wytrenowaniu fizycznym powinien temu podołać i nie zawieść swoich fanów. Gdzie będą koncerty Skolima w sierpniu podczas najbliższych 2 tygodni? Mamy dla Was listę, gdzie usłyszycie króla latino.

Gdzie Skolim wystąpi w sierpniu? Lista

Konrad Skolimowskiego będzie można posłuchać w poniższych miejscach:

9.08

Wesele Łeba

10.08

Kama Park Tarnobrzeg

11.08

Okuninka

12.08

Stegna plener

Suchacz plaża

Holiday Orchowo

Ibiza Gwiździny

13.08

Bukowsko plener

14.08

Falków impr. pryw.

Blue Star Wieliczka

15.08

Amfiteatr Międzyzdroje

16.08

Wesele Łeba

17.08

Ogrody Władysławowo

18.08

Drezdenko plener

19.08

Jasieniec plener

Załuski plener

Wilga Club

20.08

Skierbieszów plener

Skolimowy życzmy dużo siły na koncertach, a fanom dobrej zabawy!

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim