Nagi Skolim pręży wyrzeźbione ciało w sieci! Fani oniemieli

i

Autor: Instagram.com/skolim__

gorące zdjęcie

Nagi Skolim pręży wyrzeźbione ciało w sieci! Fani oniemieli

2023-07-31 20:52

Skolim to wokalista, któremu nie można odmówić jednego - odwagi. Konrad wie, jak skupić na sobie uwagę fanów i rozpalić swoje wielbicielki do czerwoności. Ostatnio autor numeru "Ona mi dała" poszedł na całość! Wstawił do sieci zdjęcie swojego nagiego ciała, a w komentarzach zaczął się istny szał.

Gorąca sesja Skolima

Skolim przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wokalista pod swoimi numerami "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" czy ostatnim "Ona mi dała" może liczyć miliony wyświetleń, a jego kalendarz koncertowy wypchany jest po brzegi. Ostatnio gwiazdor odwiedził nawet Chicago. Fanki Skolima kochają go nie tylko za piosenki, które tworzy, ale też za to, jak wygląda. Muzyk może się bowiem pochwalić mocno wytrenowaną sylwetką, którą chętnie chwali się podczas koncertów, na których niejednokrotnie występuje bez koszulki, w swoich teledyskach, a także na zdjęciach zamieszczanych w sieci. Nie dziwi, więc, że fanki często składają mu różne, niegrzeczne propozycje. Wielbicielki mogą się jednak rozczarować, gdyż Skolim wierny jest swojej partnerce, z którą ma 2 synów. Mimo to, postanowił ostatnio, że podgrzeje atmosferę i wrzuci do sieci zdjęcie, na którym jest nago!

Cały Ja - Skolim

Skolim nago na Instagramie

Skolim bez ubrań pokazał się ostatnio na jednym ze zdjęć, które wrzucił na swojego Instagrama. Osoby, które liczyły na to, że muzyk poszedł na całość i odsłonił dosłownie wszystko, mogą się jednak rozczarować. Choć Skolim na zdjęciu faktycznie jest nago, to przód bioder ma zakryty ręcznikiem. To wystarczyło jednak, by w komentarzach rozgorzała prawdziwa dyskusja. I choć Skolim zazwyczaj może liczyć się z dużym poparciem i zachwytem wśród fanów, to tym razem od części z nich lekko mu się oberwało.

Po co ten ręcznik ? 😂😍

Czego nie zrobisz aby fejm się zgadzał 🙈

Forma sztos ale ręcznik nie potrzebny🔥🔥

OOO matko. Faktycznie temperatura 🥰😍😍😍Zrobiło się bardzo gorąco 😁😍

To chyba nie ten portal 😮

- czytamy pod zdjęciem piosenkarza.

Jak widać, tak odważne podejście jednych zachwyca, a innych - oburza. Fotkę Skolima możecie zobaczyć poniżej. Sami oceńcie czy zasługuje ona na pochwały, czy jednak na krytykę.

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: