Skolim nie może narzekać. Przekroczył już milion na jego koncie!

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official

król latino

Skolim podbija Stany Zjednoczone! W Chicago go kochają

2023-07-28 8:15

Skolim to niekwestionowany król latino! Tak nazywa siebie sam muzyk, ale i jego wierni fani. Numery Konrada Skolimowskiego biją kolejne rekordy wyświetleń w sieci, a piosenkarz nie może narzekać na brak popularności. Okazuje się, że pokochali go także mieszkańcy Chicago! To nie dziwi!

Skolim podbija świat

O zagranicznej karierze marzy wielu polskich twórców. Nie wszystkim się to jednak udaje. Często w robieniu kariery poza granicami Polski przeszkadza brak pieniędzy, odwagi lub np. konieczność zajmowania się dziećmi. Są jednak muzycy, którzy mogą pochwalić się sukcesem globalnym. Tak jest w przypadku Skolima. Ten wydał ostatnio piosenkę "Ona mi dała", która okazała się wielkim hitem. W zaledwie 18 godzin osiągnęła milion wyświetleń na You Tube. Konrad Skolimowski milionowe wyświetlenia robi jednak nie tylko pod tym kawałkiem. Hitami okazały się też jego "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" i "Nie dzwoń do mnie mała". Fanów rozgrzała też "Temperatura". Jak się okazuje - te numery cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju.

Cały Ja - Skolim

Skolim wystąpi na Polish Summer Festival

Polacy za granicą pokochali piosenki Skolima. Już w niedzielę, 30 lipca muzyk wystąpi w Stanach Zjednoczonych. Konrad Skolimowski będzie jedną z gwiazd Polish Summer Festivalu, który odbędzie się w Schiller Park. Polonia posłucha największych hitów tego muzyka. Występ autora piosenki "Wyglądasz idealnie" zaplanowano o 21 czasu lokalnego. Skolim to jednak nie jedyna gwiazda. Na imprezie będzie można posłuchać też innych, znanych wykonawców polskiej muzyki tanecznej. W Schiller Parku swoje numery zagrają Vivat, Szpilki, Kaspi, Kroppa & Marelle, DJ Nick Varell, Milano US, Kiler, Event i Fox. A w programie oprócz muzyki nie zabrakło również innych atrakcji, jak chociażby strefa dla dzieci z wesołym miasteczkiem czy balonowe dekoracje. Dziewczyna w piosence "Ona mi dała" dała Skolimowi całe serce, jak widać - tak zrobili też Polacy za granicą!

Największe polskie przeboje lat 2000. Komplet punktów zdobędą nieliczni! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki: Wielkomiejski szum, natłok wrażeń, Szukam znaku, który się okaże drogowskazem...