Fanki naprawdę robią to dla Skolima! Ślad zostaje na całe życie...

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official

król latino

Fanki naprawdę robią to dla Skolima! Ślad zostaje na całe życie...

2023-08-08 11:58

Skolim w ostatnich miesiącach nie może narzekać na brak zainteresowania fanów. Konrad regularnie wydaje kolejne numery, które robią kilkunastomilionowe wyświetlenia w sieci. Tłumy przychodzą też na koncerty wokalisty. Niektóre fanki decydują się na nietypowe uczczenie króla latino i robią coś, co zostaje na całe życie!

Fani Skolima idą na całość

Skolim w ostatnim czasie ma mnóstwo pracy. Wokalista praktycznie w każdym miesiącu wydaje nowy kawałek, a co weekend pojawia się z koncertami w innym mieście. Na tych występach za każdym razem są tłumy. Fani pokochali bowiem Konrada Skolimowskiego i doskonale znają jego piosenki. A to m.in. numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała", a ostatnio także "Ona mi dała". Skolim rozpala fanki jednak nie tylko za sprawą swoich piosenek, ale też i wyglądu. Regularnie w teledyskach eksponuje swoje umięśnione ciało, a fotki wstawia też na Instagrama. Niedawno wrzucił nawet zdjęcie, na którym jest nago! Fanki nie pozostawiają tego bez odpowiedzi. W komentarzach regularnie panuje prawdziwy szał. A niektóre wielbicielki Skolima decydują się na nietypowe uczczenie muzyka.

Cały Ja - Skolim

Fanki Skolima robią dla niego tatuaże

Tatuaże to pamiątka, która zostawia ślad na całe życie. Niektórzy robią je ze względu na walory estetyczne, inni, by upamiętnić ważną dla siebie datę, a pozostali dla ważnej osoby. Nie wiadomo, która z tych opcji przeważa w przypadku fanek Skolima, ale na zrobienie dla niego tatuażu decyduje się coraz więcej dziewczyn. Konrad ostatnio regularnie postuje w swoich social mediach zdjęcia fanek, które tatuują sobie napis "Skolim" na różnych częściach ciała. Zazwyczaj na rękach. Część z wielbicielek dodaje do napisu nawet serduszko. Trzeba przyznać, że to oznaka prawdziwego oddania dla artysty. Na taki gest mogą zdecydować się tylko prawdziwi fani!

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk