Skolim wrzucił fotkę z planu “Barw szczęścia”. Będą kłopoty!

i

Autor: Screenshot Instagram/ skolim__ Skolim wrzucił fotkę z planu “Barw szczęścia”. Będą kłopoty!

Król latino

Muzyka to nie wszystko - Skolim wrzucił fotkę z planu “Barw szczęścia”. Będą kłopoty!

2023-09-04 11:54

Jak powszechnie wiadomo – król latino spełnia się nie tylko jako muzyk, ale także aktor. Jego najpopularniejszą rolą jest kreacja Patryka w serialu “Barwy szczęścia”, który niedawno wrócił po wakacyjnej przerwie z kolejnymi odcinkami. Skolim nie omieszkał oczywiście podzielić się z nami fotkami z planu.

Wielu artystów wyszło z założenia, że po co ograniczać się do jednej gałęzi artystycznej, skoro można schwytać kilka srok za ogon. Jedną z takich osób jest właśnie Konrad “Skolim” Skolimowski, który grywa w filmach i serialach, a także nagrywa chwytliwe kawałki disco polo, które w ostatnim czasie zapewniły mu tytuł króla latino.

CZYTAJ TAKŻE: Zanim został królem latino, był aktorem. W jakich serialach zagrał Skolim?

Skolim w nowych odcinkach serialu “Barwy szczęścia”. Jego bohatera czekają niemałe kłopoty

“Barwy szczęścia” wróciły po wakacjach, a w nich oczywiście Skolim. Ulubieniec publiczności regularnie wrzuca na swoje InstaStories zdjęcia z planu, byśmy nie zapomnieli, że muzyka to nie jego jedyna pasja.

Skolim na planie serialu “Barwy szczęścia”

i

Autor: Screenshot Instagram/ skolim__ Skolim na planie serialu “Barwy szczęścia”

A co czeka Patryka w nadchodzących odcinkach? Pod koniec września zacznie się robić naprawdę gorąco. Kajtek, który pomieszkuje obecnie u Justina i Patryka, wpakował się w poważne tarapaty i jest winien pieniądze bardzo niebezpiecznym ludziom. Dlatego też, jak podaje Świat Seriali, w 2847. odcinku na imprezę zorganizowaną przez Sławkę wpadnie dwóch zbirów. By wykurzyć ich z mieszkania, Kajtek zaproponuje spotkanie przy ich “mecie”, gdzie odda im zaległe pieniądze. Patryk zacznie się jednak martwić o kumpla i, nie chcąc angażować w to wszystko policji, wpadnie na pomysł, że powinni za nim pojechać.

Na miejscu zaproponują zwrot należnych pieniędzy, ale gangsterzy zażądają chorej kwoty odsetek. Patryk i reszta zaczną z nimi negocjować, ale czy wykaraskają się z tych tarapatów? Przekonamy się wkrótce.

“Barwy szczęścia” – emisja. Kiedy i o której możemy oglądać Skolima na ekranie?

Serial “Barwy szczęścia” emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:10, na antenie TVP2. Wspomniany powyżej 2847. epizod ukaże się w dniu 26 września br.

Jak dobrze znasz kawałki Skolima?

Pytanie 1 z 5
Debiutanckim singlem Skolima jest…
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!