Skolim – w jakich serialach zagrał król latino?

i

Autor: Screenshot Instagram/ skolim__ Skolim – w jakich serialach zagrał król latino?

Gwiazdy disco polo

Zanim został królem latino, był aktorem. W jakich serialach zagrał Skolim?

2023-09-02 0:30

Konrad ”Skolim” Skolimowski to obecnie jeden z czołowych reprezentantów współczesnego disco polo. Jego utwory biją rekordy popularności, ale król latino spełnia się także poza branżą muzyczną – grywa bowiem w filmach i serialach. Gdzie mogliście go widzieć?

Skolim to zarówno król estrady, jak i aktor. Ma na swoim koncie całkiem sporo występów zarówno w filmach, jak i popularnych serialach. Jego najgłośniejszą rolą jest rzecz jasna kreacja Patryka w ”Barwach szczęścia”, ale jego filmografia nie ogranicza się wyłącznie do tego tytułu. Gdzie jeszcze zagrał król latino?

CZYTAJ TAKŻE: Skolim pokazał zdjęcia z dzieciństwa. “Król latino wersja mini”

Skolim – w jakich serialach zagrał król latino?

Konrad Skolimowski to człowiek renesansu. Nie jest oczywiście jedynym celebrytką z polskiego poletka, który ”chwyta dwie sroki za ogon” i łączy karierę muzyczną z aktorstwem – innym tego typu przypadkiem jest chociażby Julia Wieniawa, która zaczynała od ról w ”Rodzince.pl” i netfliksowych produkcjach, a obecnie koncertuje i nagrywa kolejne kawałki.

Dziś jednak nie o Julce, a o ekranowych dokonaniach Skolima. Zatem – jeśli chodzi o filmy to król latino ma na koncie małe rólki w chociażby ”Mowie ptaków” (gdzie główną rolę zagrał Sebastian Fabijański), ”Dzikich różach” i thrillerze ”Czuwaj”. Znaczniej rozbudowane portfolio ma jednak w obrębie seriali – oprócz ”Barw szczęścia” zagościł także w m.in. ”Na dobre i na złe” gdzie zagrał brata Klaudii imieniem Paweł, ”Komisarzu Aleksie”, ”Na sygnale”, ”Ojcu Mateuszu”, ”Drugiej szansie”, ”Echo serca” oraz ”Wojennych dziewczynach”, gdzie w jednym odcinku wykreował rolę niejakiego Olgierda. Grzechem byłoby nie wspomnieć też o jego epizodzie w ”Koronie królów”, gdzie zagrał postać opisaną jako… złodziej przystojniak.

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!